Wpis z mikrobloga

Ahhh jednak maczanie paluszków w nowej ustawie widzę, że przyniosło znakomite efekty.Koniec łażenia gimbów ze sprzętem i masturbowaniu się do tego. Czy ja wam muszę kilka razy głupie mirki powtarzać, że coś co jest niebezpieczne jest po prostu zbanowane? Tak samo w kilkunastu innych państwach, rozpoznali zagrożenie i je wycofują proste.Najgorsze jest to,że ciężko leczyć skutki epapierosów, nie wszystkie choroby są jeszcze po prostu rozpoznane ( inaczej ma się sprawa z papierosami zwykłymi). Dzisiaj już 2 gimbów namierzyłem jak ,,obciągało laskę robotowi'' przy znaku zakazu palenia. Naprawdę niezłe debilągi bo wykłócali się z bagietami ( ktore zostały zawiadomione) o tym, że to para wodna XDDD i mogą palić gdzie chcą. Jeden i drugi na mordę dostali mandat 500zł. Czuję dobrze człowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°) #epapierosy #epapieros #dobrazmiana
szakal555 - Ahhh jednak maczanie paluszków w nowej ustawie widzę, że przyniosło znako...

źródło: comment_T2kbzgzHjr5vF9ABhUXxvrcHuBrV1A6Y.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aztek2201: Tak epapierosy są traktowane na równi ze zwykłymi papierosami.Więc już nikt nie będzie robił problemów, że sobie może na przystanku palić czy jak niektóre jednostki bez odrobiny kultury (w busach.metrach czy centrach handlowych)
  • Odpowiedz
@Aztek2201: @FoxKamui: oprócz tego zostały dodane tysiące utrudnień dla normalnych osób, które w zasadzie zniszczyły e-papierosy, ograniczenie dt. pojemności, ilości nikotyny, zakaz handlowania przez internet, zakaz reklamy (jakiejkolwiek, sklep nie może mieć żadnych grafik epapierosa i wszystko musi być pod ladą), itp. Jedyne dwie dobre rzeczy to zakaz palenia w miejscach publicznych i to, że teraz nielegalne będzie sprzedanie nieletniemu. reszta to typowe dogadanie się polityków z koncernami
  • Odpowiedz
@Dorken: socjalizm mocno xD te rzeczy co dopisałeś to już #!$%@?. jak zwykle interwencję w gospodarkę i chronionie interesów dużych firm przykrywa się bajką o troskę obywatela. witamy w Polszy
  • Odpowiedz
@szakal555: Są traktowane na równi... pod warunkiem że liquid zawiera nikotynę :D
No dobra, w ustawie jest chyba "urządzenia przeznaczone do .... pary zawierającej nikotynę" więc może i naładowany takim liquidem 0mg też będzie się łapał...

Ale to jednak nieco dyskusyjne jest.
  • Odpowiedz
rozpoznali zagrożenie i je wycofują proste


@szakal555: już zdawno rozpoznano zagrożenie w śmierdzielach (zwykłych papierosach), powodują RAKA - czemu nadal są dostępne?

  • Odpowiedz
@dedyk: mają nałożoną akcyze chłopcze i państwo na nich zarabia.Na twojej śmierci również. Tego raka chociaż wiadomo jak leczyć,chemia albo wycięcie całego narośla do któregoś żeś się przyczynił. To z epapierosa- sam byłem świadkiem. Krzyżyk na droge ci co najwyżej postawią bo to inny rodzaj raka.To tak jak leczenie faceta ktory przedawkował kokaine i leczenie innego, który przedawkował syntetyczną kokaine.Teraz rozumiesz baranku?

@GaHee: powiedz tylko gdzie to może
  • Odpowiedz
@szakal555: 'rozpoznali zagrożenie i je wycofują proste' - więc piszesz nieprawdę, sam się przyznałeś
Jesteś w stanie porównać epapieros vs papieros i wskazać substancje szkodliwe i ich poziomy?
  • Odpowiedz
@dedyk: Tak zrobiłem to i gdzie część liquidów renomowanych firm ma małe zagrożenie (glikol+gliceryna) tak połowa badanych soków jest tak #!$%@?, że strach wogole to kopcic.
1objawy epapierosa to będą problemy ze strawnością, zmniejszone uczucie łaknienia i najczęsciej zawroty głowy wraz z omdleniem (przedawkowanie nikotyny)
Kolejne po roku-2 palenia to zmniejszenie objętości płuc tak samo jak w wypadku papierosów
Pozniej uczucie wypalenia w środku- To nie ty palisz epapierosa, masz
  • Odpowiedz
Tak zrobiłem to i gdzie część liquidów renomowanych firm ma małe zagrożenie (glikol+gliceryna) tak połowa badanych soków jest tak #!$%@?, że strach wogole to kopcic.


@szakal555: Sam je przebadałeś czy podajesz się na czyjeś wyniki? Zechcesz podesłać link do tych analiz?
  • Odpowiedz
@dedyk: Tak sam je przebadałem,ale badania, które wykonałem były wyłącznie dla mnie i znajomego grona epalaczy.Nie chce po prostu mieć problemów prawnych z tymi firmami za szkalowanie ich mienia.Kiedyś już jedna mi zagroziła karą i postraszyła prawnikami bym nie bawił się na ich terytorium. A więc badania starego chemika muszą wam wystarczyć chociaż i tak to tylko najoptymistyczniejsza wersja.

Nie jestem przeciw epapierosom ani zwyklym.Zwykle kopciłem 6lat, epapierosy coś koło
  • Odpowiedz