Wpis z mikrobloga

https://patronite.pl/kgonciarz
O k---a ten człowiek zarabia na samych widzach, którzy z własnej nieprzymuszonej woli przelewają mu pieniądze, 27 tysięcy miesięcznie. 27'000zł. To niemal dwukrotność kwoty topowych informatyków z wykopa pracujących za 15 tysięcy miesięcznie. To niemal trzykrotność tego, co wykopowy król życia, #feuernabali zarabia.
I nie, nie mam bólu d--y czy coś. Po prostu nie rozumiem fenomenu. Jego zapytajbeczke jest słabe w moim odczuciu, jakieś półśmieszne żarty i inne żenujące podejścia, w stylu Kuby Wojewódzkiego. Nie wiem, nie oglądam jego vlogów, może tam wypada lepiej? To znaczy obejrzałem kilka minut z odcinków z japonii, nie ma takiej żenady, ale też nie była to seria, do której bym z chęcią wrócił.
Tym bardziej nie rozumiem, bo taki człowiek jak thrashingmadpl tworzy wyśmienite serie megakampanii i historii na szybko, edukujące i ciekawe, a jego strona patreon? https://www.patreon.com/ThrashingMadPL 180 dolarów. ledwo 700zł. A jak sam pisze, działa jeszcze na starym PC z windows xp na pokładzie.
Trochę to też pokazuje przekrój społeczny, gdzie bardziej w cenie są jakieś durnowatości, wyzwiska (chyba że się mylę i pokażecie mi vlog naprawdę godny uwagi i rzetelny w treści) niż nauczenie się czegoś więcej.

#gonciarz #youtube #polskiyoutube #thrashingmadpl #opinia #15knamiesiac
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gianluigi_Buffon Ja go lubię, robi technicznie bardzo dobre materiały, jest systematyczny ( codziennie od paru miechów jest odcinek ).Jego vlogi mają taki styl że pokazują bardziej jego życie codzienne, miejsca które odwiedza a nie są to konkretnie vlogi podróżnicze. Dzięki temu jakoś tak przyjemnie się to ogląda. Odwiedza też dużo miejsc ( Tajwan, Sri Lanka, USA ) i pokazuje je ze swojej perspektywy. Jak zazwyczaj mam ból d--y o duże zarobki
  • Odpowiedz
@Gianluigi_Buffon: Też zamierzałem wrzucić gonciarzowi kilka złotych gdy jeszcze nie przekroczył pierwszego tysiąca bo po prostu lubię oglądać jego filmy a jako, że najlepiej słyszalnym głosem jest ten oddany za pomocą portfela to w ten sposób chciałem przekazać, że chcę więcej. Później, po przekroczeniu 20k się wytrzymałem bo jednak mam ograniczony budżet i zamiast niego wsparłem quaza i naukowy bełkot.
Jeśli chodzi o materiał pokazowy to patrz poniżej.
pitrek136 - @Gianluigi_Buffon: Też zamierzałem wrzucić gonciarzowi kilka złotych gdy ...
  • Odpowiedz
@Gianluigi_Buffon: Weź też pod uwagę że to są Daily Vlogi czyli coś na co cały dzień zbiera materiał i dopiero wieczorem składa to do kupy i wysyła. Oprócz youtuba ma on firmę, więc trudno wymagać żeby poświęcał cały swój czas na perfekcyjny montaż. Pokaż mi kogoś z Polski kto nagrywa lepsze technicznie CODZIENNE VLOGI. Raczej trudno ci będzie znaleźć. Rozumiem nie lubić ale trzeba docenić prace jaką w te swoje
  • Odpowiedz
Tylko że Gonciarz wyciska z 3 firm pewnie drugie tyle co ma na patronite...


@Artrix: No i prawidłowo. I co z tego? G---o mnie to obchodzi :D J
Największymi hipokrytami są k---a letsplayerzy i to całe rakowe środowisko gejmingowe w Polsce. Wielka sztuka grać w gry, p-------ć głupoty do kamery i puszczać to bez montażu na you tube 3 razy dziennie. Spoko nie mam bólu d--y, dzieciaki oglądają, hajs się
  • Odpowiedz
@Gianluigi_Buffon: Sam lumix ktorego używa gonciarz to 7 tysięcy zlotych, do tego dolicz obiektywy, startwy, kompa do obróbki, bilety lotnicze, hotele i całą resztę to zbiera się spora kwota. Z tych 30k co on dostaje miesięczne to nie wydaje na dziwki i balety tylko inwestuje w kanał, kasa mu się należy, bo odwala dobrą robotę i takiemu nie szkoda przelać pieniędzy. Największy ból d--y maja letsplayerzy - spam minecraftem i
  • Odpowiedz
@wyindywidualizowanyentuzjasta: gopro jest dla frajerow ktorzy zapominaja je wziasc z domu i po drodze kupuja kolejne gopro bo maja w------e na koszty robienia swoich filmikow xd

jak juz sie ma swoje scjam i kreci kolejny 20 filmik za pomoca sjcam to faktycznie nie trzeba wiecej inwestowac w sjcam. nawet ammo bron i wynajem strzelnic juz nic mnie nie kosztuje bo ludzie doceniajacy moj wklad w popularyzacje strzelectwa daja mi to
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak: Nigdy jednego nie zrozumiem. Jak gdzieś pisałeś/mówiłeś, masz tyle pieniędzy, że nie musisz nic robić do końca życia, a emocjonujesz się jakimiś przepychankami, nagrywasz dedykowane filmy na temat patronite i co chwila jakieś docinki w kierunku pewnej osoby zamiast zająć się strzelaniem, popularyzowaniem strzelectwa i bujaniem na hamaczku. Musi Ci się bardzo nudzić, że tracisz na te dziecinne przepychanki tyle czasu.

  • Odpowiedz
@xDawidMx: Pomijając całą aferą z bólem u Gonciarza, bo nie wygrał jakiejś tam gali, to ten film, który wrzuciłeś jest słaby. Co w nim takiego jest, że powinien wygrać poza łzawą piosenką i dziećmi z wiankami na głowach?
  • Odpowiedz
@xDawidMx: h-j wiesz dawidku xd

w plebiscycie nie mogly brac udzialu reklamy? kanciarz dodal oplacona przez sorosa reklame hejstopa i jeszcze plakal ze przegral xd

@dietyloamoniowy: no wlasnie bardzo mi sie nudzi bo juz sie w swoim zyciu uczciwe napracowalem i teraz mam czas na to by kazdej osobie odpisac czy pogadac w telefonie lub zorganizowac strzelnice dla widzow. a zlodziejstwa po prostu nie lubie bo...
  • Odpowiedz
@dietyloamoniowy: tu chodzi o hipokryzję bronionego Gonciarza lewaka sorosowego.
Wielce "nie atakujcie innych" a sam nawołuje do ataku na babkę która zrobiła sobie film. Babka nie liczyła na nic - doskonale o tym wiedziała. Ale Gonciarzowi d--a zapiekła że jakiś amator z nim wygrał.
  • Odpowiedz