Wpis z mikrobloga

https://patronite.pl/kgonciarz
O #!$%@? ten człowiek zarabia na samych widzach, którzy z własnej nieprzymuszonej woli przelewają mu pieniądze, 27 tysięcy miesięcznie. 27'000zł. To niemal dwukrotność kwoty topowych informatyków z wykopa pracujących za 15 tysięcy miesięcznie. To niemal trzykrotność tego, co wykopowy król życia, #feuernabali zarabia.
I nie, nie mam bólu dupy czy coś. Po prostu nie rozumiem fenomenu. Jego zapytajbeczke jest słabe w moim odczuciu, jakieś półśmieszne żarty i inne żenujące podejścia, w stylu Kuby Wojewódzkiego. Nie wiem, nie oglądam jego vlogów, może tam wypada lepiej? To znaczy obejrzałem kilka minut z odcinków z japonii, nie ma takiej żenady, ale też nie była to seria, do której bym z chęcią wrócił.
Tym bardziej nie rozumiem, bo taki człowiek jak thrashingmadpl tworzy wyśmienite serie megakampanii i historii na szybko, edukujące i ciekawe, a jego strona patreon? https://www.patreon.com/ThrashingMadPL 180 dolarów. ledwo 700zł. A jak sam pisze, działa jeszcze na starym PC z windows xp na pokładzie.
Trochę to też pokazuje przekrój społeczny, gdzie bardziej w cenie są jakieś durnowatości, wyzwiska (chyba że się mylę i pokażecie mi vlog naprawdę godny uwagi i rzetelny w treści) niż nauczenie się czegoś więcej.

#gonciarz #youtube #polskiyoutube #thrashingmadpl #opinia #15knamiesiac
  • 69
  • Odpowiedz
@xDawidMx: Wiem dobrze o co chodzi. Zachowanie z jego strony niedojrzałe, bo przegrał i nie potrafił tego udźwignąć, ale ja nie do tego. Ja piję do filmu, który wrzuciłeś pisząc A oto film który z tym ciulem przegrał w tym plebiscycie. Czyli jak rozumiem zaznaczyłeś ten film pokazując, że autorka tego świetnego filmu, po jego żalach się wycofała. Jej film jest słaby i tyle.
  • Odpowiedz
@xDawidMx: Przesadzasz z tym nasyłaniem. Wkleił ten filmik i napisał że z nim przegrał. A że Zapytaj Beczkę było programem typowo pod gimbusów to debile zaczęli hejtować. Gonciarz #!$%@?ł, ale nie zrobił tego umyślnie.
  • Odpowiedz
@xDawidMx: Na pewno miał na celu wywalczyć swoje zwycięstwo, ale raczej nie planował że jego widownia aż tak mocno zareaguje. Raczej chciał pokazać " patrzcie mój zajebisty filmik przegrał z takim gównem "
  • Odpowiedz
@casadin: uno - jego nie powinni w ogóle dopuścić bo warunkiem dostatecznym był zakaz sponsorowania filmu - on miał, ale znając polskie tuby to musiał zrobić przekręt.
a po drugie - każde bóldupienie tubera = atak na kogoś przez gimbusów. Lachu jak zrobił na mnie nagonkę to miałem co chwila od 10 letnich zielonek "jesteś c... spier*dalaj ch*ju", więc nie pieprz że to jest nieświadome. Oni doskonale wiedzą jak manipulować
  • Odpowiedz
rozkmin ile jest hajsu za lokwoanie produktow


@BrzydkiBurak: Może jestem ślepy ale jedyne co widziałem, to kilka razy apple, stary Panasonic i podobny Canon (więc słabo i na pewno nie o to chodzi). Jeśli już było sponsorowane, to nikt się z tym nie krył i Gonciarz mówił wyraźnie jak dla idiotów - TEN FILM ZŁOŻYŁEM NA LENOVO Z I7. Jeśli Ty potępiasz takie lokowanie produktu, to ja chyba nie rozumiem.
  • Odpowiedz
@Gianluigi_Buffon: Z twoich wypowiedzi wynika że nawet nie oglądałeś tych vlogow i jedynie patrzyłeś na miniaturki czyli po prostu oceniałeś książkę po okładce. Nie ma to jak po tym hejtować i bul dupić. A i nie broń się że oglądałeś zapytaj beczkę bo tak naprawdę to są starsze dzieje a ludzie ten hajs mu dają za jakość jego Daily Vlogów, a nie za zapytaj beczkę.
  • Odpowiedz
@Gianluigi_Buffon: @pitrek136: Ja osobiście lubię jego filmy (uważam jednak że sztuka składania historii była najlepsza), jednak nie mogę sobie pozwolić na wsparcie finansowe. Za to robię napisy, niby nic, ale znam angielski na całkiem dobrym poziomie (C1). Przykładowo właśnie do sztuki składania historii i bodajże 4 vlogów zrobiłam napisy. Tylko że przy sztuce składania historii robiło je tyle osób (głównie januszy), że nie pokazuje mnie.
  • Odpowiedz