Wpis z mikrobloga

Mirki byłem w tym roku na dwutygodniowych #wakacje w #meksyk. Tydzień intensywnego zwiedzania (na zasadzie że prawie codziennie w innym miejscu, spanie w autobusach itd.), tydzień plażowania nad Pacyfikiem. Jakby kogoś to interesowało i chciał poznać jakieś super ciekawe ciekawostki, ewentualnie wskazówki dot. podróżowania w Ameryce Łacińskiej to piszcie. Taguję #casualama bo na AMA to tak średnio bym powiedział. #podroze #podrozujzwykopem
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Usurper: jadłem ale bez szału, plus jednak trochę się brzydziłem xd nie mam wykształconego tego zmysłu smaku podróżnika, który pozwala jeść smażone g---o ośmiornicy w indonezyjskiej wiosce albo zgniłe serce rekina w islandzkim igloo
  • Odpowiedz
@lyly: Jukatan sobie odpuściliśmy, bo pora deszczowa motzno. Raczej trzymaliśmy się zachodu, trasa Mexico City -> Chiapas -> Oaxaca -> znów Mexico City i stamtąd powrót do Europy.

Jak z komunikacją między miastami? Drogo?


Polecam autobusy ADO, ceny podobne do naszego Polskiego Busa a standard taki sam lub nawet lepszy. Jest dostępna nieco droższa opcja Golden Line (w skrócie GL), na którą na dłuższe trasy dwa razy się szarpnęliśmy i
  • Odpowiedz