Wpis z mikrobloga

Kupiłem miesięczną #nokia #lumia735 za 380 zl. Wiec troche #chwalesie. Potem dzień później babka z olx napisala ze odda nowa za 350. Napisałem jak ten ciec czy odda za poldarmo, myśląc ze powie ze nie, a tu o :)

Tak czy inaczej za 380 zeta mam kozacki telefon z amoledem, co ma bebechy jak 640, tyle ze jest bardziej poreczna, bo mniejsza - 4,7 zamiast 5 cali.

No i ten #windowsphone cały co tak ssie niby, wcale nie ssie. 10tka z fast ring daje rade bardziej niż sadzilem. W porównaniu do wp 8.1 to przepaść jak cholera.

Wkurzają mnie tylko mapy windows, co jak wpisuje orlen, pokazują mi jakieś orlowo na północy polski. Ssie tez Messenger, który po ostatnim apdejcie wygląda jak ten z ios i jest zdziebka #!$%@?. Jak załączam parę zdjęć to się zawiesza, nie da się tez odpisywać z powiadomień i włącza się za długo.

Generalnie jaram się ze do 400 zl można mieć taki fajny telefon. Można mnie pytać, można mnie dotknąć.

Dołączam do #bojowkawindowsphone
  • 10
@jarekzzapolski:

wygląda jak ten z ios

Bo jest z iOS

jest zdziebka #!$%@?

Troszkę jest, słownik nie działa poprawnie, odświeżanie mogłoby być lepsze

Generalnie jaram się ze do 400 zl można mieć taki fajny telefon.

Można psioczyć na Windows Phone, ale w tym budżecie to działa najsensowniej z całej trójki systemów i najdłużej tobie posłuży.
@jarekzzapolski: już rok używam i jest bardzo spoko tylko smuci mnie to że muszę kolejne 2 lata używać xD Głupie abonamenty. Ale mimo wszystko następnego telefonu już nie brałbym z WP bo tych starszych nie ma za bardzo sensu, a nowsze są drogie i nieopłacalne.