Wpis z mikrobloga

Wołam ponownie (już ostatni raz - obiecuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)):


Dzięki wszystkim za falę hejtu pod ostatnim postem. (który swoją drogą usunąłem, ze względu na brak umiejętności czytania ze zrozumieniem wykopowiczów)
Tak jak napisałem w poście młoda sarenka została uwolniona, ale BYŁA POD OBSERWACJĄ, ABYŚMY MOGLI ZAINTERWENIOWAĆ I W OSTATECZNOŚCI WCIELIĆ W ŻYCIE PLAN B. Jednakże nie było to potrzebne, ponieważ sarna znalazła i zaopiekowała się młodą , a dzisiaj rano radośnie skakały razem po polu; tzn matka skakała, a maluszek starał się
naśladować. (chyba była to lekcja biegania ()) Dziękuję jeszcze raz wszystkim, którzy się zaangażowali.

Załączam zdjęcie z przed wczoraj - zaraz po znalezieniu. Kiedy mój #rozowypasek wyśle mi więcej zdjęć mogę wrzucić je tutaj (), powiedzmy, że pod tagiem #mlodasarenka .

#las #pytanie #dziennazmiana #pomocy #nocnazmiana #happyend #oswiadczenie #torun
Pobierz Heibonna - Wołam ponownie (już ostatni raz - obiecuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)): 

SPOILER


...
źródło: comment_8AS2tynwZXjzZ6rxG4GenLtWQPuaILlS.jpg
  • 13
@nama: W realu też wierzysz tylko sobie? Dostałem info, że tak jest - być może okłamują mnie i moją dziewczynę, ale po co? Zdjęć nie ma, ale pozostaje nam wierzyć na słowo, że obserwator mówił prawdę. Jedna z osób, z którą rozmawiałem przez telefon dała duże szansę na przetrwanie po wypuszczeniu, więc nie mam podstaw aby nie wierzyć. Koleś to specjalista, a w Internecie można wyczytać wiele głupot (podejrzewam, że stamtąd
@Heibonna: Oczywiście że okłamują, bardzo szkoda, bo powinno was żreć sumienie za głupotę i zamordowanie tego zwierzęcia.
Wiedzą swoją czerpię z internetu XD słabisz mnie. Nie mam zamiaru się tutaj wybebeszać przed dzieciakiem z internetów ze swojego doświadczenia z lasem i zwierzętami leśnymi i szczerze, to mam głęboko w dupie co sobie myślisz. Żyj w świecie swoich urojeń i bajek opowiadanych przez "obserwatora". Bez odbioru, nie będę się kopać z koniem.