Wpis z mikrobloga

@SScherzo: Wypłata w obcej placówce.

Wypłacasz pieniądze w obcym banku czyli Banku Pocztowym i tymi pieniędzmi płacisz za usługę, taka operacja często jest obarczona prowizją.
@Andczej: a to ja nie wiem, ja mam wypłatę darmową ze wszystkich bankomatów, więc nie wiem, ile to by kosztowało. moja mama np. płaci 5 złotych w Inteligo za wypłatę, więc pewnie podobnie by było. nie opyla się.
@Andczej: no dobrze, ale chodzi mi o to, że ja nie płacę za takie rzeczy, więc nie wiem, ile by to wyszło :) a nie chce mi się w regulaminie grzebać. myślałam, że jest jakaś stała opłata, dlatego was spytałam.
@prawdziwek: wolałabym nie wypłacać właśnie, bo wolę zbierać hajs w jednym miejscu, bo sobie odkładam. poradzę sobie :) po prostu myślałam, że już jesteśmy w cywilizacji, w której można płacić kartą na poczcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
że już jesteśmy w cywilizacji


@SScherzo: Przypomnę tylko że Polska jest jednym z trzech lub nawet może i najbardziej rozwiniętym krajem na świecie jeśli chodzi o płatności kartą. W większości krajów europejski możesz zapomnieć o płatności kartą w takich miejscach jak w Polsce (kioski, małe sklepiki, punkty usługowe)