Wpis z mikrobloga

@Puls_Biznesu: doskonałe!

Żal mi trochę Morawieckiego. Z drugiej strony facet robi to na własne życzenie. Prezes Kaczyński nie rozumie ekonomii, to wystarczy żeby wszystkie wielkie plany Morawieckiego padły na pysk. Miał być wielki reformator generujący impulsy to rozwoju małych i średnich firm z polskim kapitałem a będzie dostarczyciel kasy na socjalne pomysły pisu. PiS budżetuje nierealne cele w ściągalności podatków. Podobnie zrobił już kiedyś Rostowski i gówno wyszło z tej ściągalności.
@Puls_Biznesu: trochę lipa, że w dzisiejszym świecie jakieś cyferki w sztucznie stworzonym systemie są takim wyznacznikiem, gdyby nie było giełdy to ludzie by nie panikowali bo nie byłoby wiadomo jak ten 1% reaguje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tarec: nie mam żadnych inwestycji ;> w ogóle po co komu giełdy, to w zasadzie tylko sztuczny twór żeby jedni zarabiali, a drudzy wkładali w to pieniądze.
@BarekMelka: no kupuje się i sprzedaje akcje firm ale lepiej by było bez giełdy, każdy kupowałby i sprzedawał normalnie z pominięciem giełdy i wtedy nie byłoby tego straszenia czerwonym kolorem na wykresach, nikt by nie spekulował i nie oszukiwał, no i nie byłoby kryzysów na giełdzie bo nie byłoby giełdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przecież to są zwykli spekulanci, nie ma się czym podniecać. Wykorzystują również zamieszanie wokół TK aby zarabiać na spadku złotówki, dziś to najbardziej niedowartościowana waluta świata.