Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem ze znajomymi mojej dziewczyny. Generalnie bardzo sie roznimy, ja jestem introwertykiem a ona ekstrawertyczka. Na dodatek jej ojciec jest znana szychą, generalnie powodzi sie. Rozowa ma bardzo wielu znajomych, rowniez z tych wyzszych powiedzmy sfer, czesto w jej domu, przy basenie, organizowane sa imprezy rodem z amerykanskich filmow z dziesiatkami jej znajomych. Ojciec potrafi jej nawet zalatwic kapele na taka impreze i drogi alkohol. I tu jest wlasnie problem bo nie jestem akceptowany przez jej znajomych. Wielokrotnie slyszalem jak sie ze mnie smieja bo nie potrafie sie socjalizowac a tylko siedze na takiej imprezie gdzies sam albo rozmawiam z pojedyncza osoba lub rozowa, ze nie pasuje do srodowiska a raz jej juz #!$%@? znajoma powiedziala mi ze nie powinienem sie dobrze ubierac bo to jest smieszne majac taka morde. Gdy powiedzialem o tym dziewczynie ta wpadla w szal i przestala organizowac takie imprezy a ja przeciez nie chce zeby dla mnie rezygnowala ze znajomych. Ona uwaza ze jestem wazniejszy. Ja sie niestety nie zmienie, zawsze przez moja urode mialem problem z nawiazaniem znajomosci, czulem sie wykluczony spolecznie a tego #rozowypasek poznalem cudem i sam nie moge w to uwierzyc, nie chce zeby sie musiala mnie wstydzic.

#zwiazki #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: Facet ma być brzydszy od anioła, ale piękniejszy od diabła.

Zacznij o siebie dbać. Siłka itd. Twoja samoocena, jak i sposób w jaki ludzie będą na ciebie patrzeć będzie rosnąć z czasem.

Jak da radę - sport walki. Myśl, że możesz #!$%@?ć każdego na sali sprawia, że twoja interakcja z innymi jest bardziej "normalna", jak na introwertyka.

Jesteśmy tylko rozwiniętymi zwierzętami. Ewolucja nie nadążyła za zmianami.