Wpis z mikrobloga

Sytuacja taka, że generalnie nie mamy czasu, by robić prawo miesiącami w Polsce - i tak teraz będzie tylko na max. miesiąc w kraju. Praktyki jej załatwię dostatecznie dużo, nikt jej na Ubera nie wpycha - po prostu chodzi o uzyskanie papierka, żeby była opcja taka. Dostanie w Wawie termin za kilka dni + ew. kolejny na następny tydzień, w razie w?
@ciemnoniebieskiPasek myślisz, że w mniejszych okolicach krócej się czeka? Takich jak Wy jest niestety zdecydowana większość tak więc obawiam się, że paradoksalnie w małych miejscowościach czeka się dłużej lub przynajmniej tyle samo.

Edit: nie wiem jak sytuacja wygląda teraz (ja zdawałem ponad 10 lat temu) ale nie sądzę by terminy były tak krótkie, by egzamin był za kilka dni.
@o1zo: Będziemy się orientować, ale skoro są oferty "wczasów z prawem jazdy" (aczkolwiek ją akruat na normalny kurs wyslę) to na logikę chyba się da załatwić coś z tygodniowym-dwutygodniowym wyprzedzeniem. Ale pewnie jeszcze będziemy dzwonić i dopytywać o to, tylko chciałem wiedzieć, gdzie najlepiej.
@ciemnoniebieskiPasek: rozważ jeszcze Żyrardów, ew. Skierniewice - wygodny dojazd bo ciapongiem. Miasta nie są skomplikowane.
Natomiast co do szybkości zapisów, nie wiem jak teraz -wydaje mi się, że kiedyś trzeba było odbębnić najpierw kurs żeby w ogóle móc się zapisać na egzamin - może teraz jest inaczej. O tyle dobrze, że jest teraz sezon wakacyjny i podejrzewam, że szkoły jazdy wprowadzają bardziej intensywne kursy, np. 2 tygodniowe

Co do reszty #!$%@?
@ciemnoniebieskiPasek: W Łomży na teorię i praktykę można umówić się tego samego dnia. Jednego dnia możesz zdawać praktykę nawet 3 razy. Może wziąć jazdy doszkalające w tej szkole: http://ziko-jazda.pl/ Dobrze przygotują do egzaminu w Łomży. Pytajcie o instruktorkę - panią Agnieszkę. Życiowo i bezstresowo uczy. Sam zdawałem w Łomży. Uczyłem się w Łomży i Ostrołęce. Absolutnie nie jestem przygotowany do jazdy po Warszawie. Niestety, jeżeli chce się jeździć po dużym mieście
@newerty: ale co z tym rondem jest nie tak? Jestem spod Łomży o zdecydowanie to nie jest miejsce gdzie można egzamin #!$%@?, litosci
@ciemnoniebieskiPasek: jak Łomża to tylko Andrzej lesiak, (osk Łomża kiedyś to było) za czasów liceum pół mojej licbazy zdawalo u niego z czego prawie wszyscy za pierwszym razem
@ciemnoniebieskiPasek ja zdawałem w ostrolece bo mieszkalem po 25km od niej i Lomzy. Nie słuchaj #!$%@? mirkowych ekspertów. Normalnie wsiadłem w samochód i jeżdżę po warszawie nikogo nie zabijając. Ogólnie Ostroleka lepsza bo masz w miarę stałą trasę. Ronda dwupasmowe bez świateł lub małe jednopasmowe