Wpis z mikrobloga

457 916 - 146 = 457 770

Pętla do Kościerzyny. Czemu akurat tam? Bo w tamtejszym szpitalu "naprawiali" mnie 8 lat temu. Z kolei rok temu postanowiłem, że jak zbuduję formę, to dojadę tam i wrócę o własnych siłach. Pomysł trochę przeczekał, ale dzięki temu dziś, bez większych problemów zrobiliśmy 147km nie jadąc najkrótszą trasą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Przy okazji Gran Fondo drugiego dnia miesiąca. Kilometr przewyższeń po "płaskim" pomorzu, ale już do tego przywykliśmy i mocno to polubiliśmy. Wyjeżdżając z Gdańska zahaczyliśmy o górkę spotterską i byliśmy świadkami dwóch lądowań.

Skwar dzisiaj był momentami nieznośny, szczególnie jak wracaliśmy krajową 20stką - zważyło mnie i musiałem odpocząć chwilę na stacji benzynowej. Stanęliśmy w cieniu, wyciągnąłem wszystko z kieszeni w koszulce i położyłem się na chodniku - bardzo dobry pomysł.

Na ostatnim zdjęciu #pokaznogi - lekko przerażające, ale moje i działające, a to najważniejsze. Bardziej jako ciekawostka dla ilości muszek zgarniętych po drodze, a nieco mniej jak dobry efekt można osiągnąć przez upór. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dane z licznika:
w sumie: 146,05km
czas jazdy: 6:56:21
v śr: 21.04km/h
v max: 62,16km/h

#rowerowyrownik #rowerowetrojmiasto #wykopridleyclub #100km (nr 12)
Pobierz j.....e - 457 916 - 146 = 457 770 

Pętla do Kościerzyny. Czemu akurat tam? Bo w ta...
źródło: comment_hh1Hf2LGIUYTnIeXNmorycKqj4Vw0I6H.jpg
  • 8