Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki!
Robię takie małe #chwalesie i trochę #pokazmorde (mam koszulkę z astronautą ( ͡º ͜ʖ͡º) ), ale myślę, że mi wybaczycie ʕʔ

Jestem członkiem ekipy, która wygrała międzynarodowy hackaton organizowany przez #esa, w którym nagrodą główną był lot w stanie nieważkości samolotem treningowym dla astronautów! W ciągu 24h musieliśmy wymyślić produkt transferujący technologię "From Space to Earth". Wygraliśmy lokalną edycję w Warszawie, potem narodową w Krakowie i następnie polecieliśmy do Francji walczyć z 11 innymi krajami ( ͡º ͜ʖ͡º) Dotarliśmy do ścisłego finału i zgarnęliśmy główną nagrodę! ( ͡ ͜ʖ ͡)

Pamiętajcie Mireczki - próbujcie robić rzeczy, które wydają się niemożliwe! Gdy jechaliśmy na lokalny hackaton organizowany w Warszawie nie myśleliśmy nawet o międzynarodowym finale. Chcieliśmy się dobrze bawić, spędzić ze sobą 24h i zobaczyć, czy w tym czasie jesteśmy w stanie coś sensownego wymyślić! Jak widać - udało się :D Także ryzykujcie, podejmujcie wyzwania i idźcie przed siebie z podniesioną głową! Osiąganie sukcesu wcale nie jest zarezerwowane dla kogoś innego. Może to zrobić każdy, kto włoży w swój pomysł odpowiednio dużo pracy i serca! Nie poddawajcie się :)

Życzę każdemu, żeby poznał takie osoby, jakie ja poznałem przez ostatnich kilka lat. Tworzymy świetną ekipę, uzupełniamy się wiedzą i umiejętnościami, czasami spieramy, czasami denerwujemy, ale jak przyjdzie co do czego, to potrafimy z siebie wykrzesać 200% normy. Razem jesteśmy jak Special Forces! ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Gorące podziękowania dla organizatora polskiej edycji za pełne wsparcie oraz Polskiej Agencji Kosmicznej. Bez nich nie byłoby nas we Francji.

Przy okazji wielka prośba - wykopiecie?

@Przemysl - jednak nie zrobiliśmy tego łazika marsjańskiego... Działamy natomiast w temacie innych kosmicznych technologii ( ͡ ͜ʖ ͡)

#polandcanintospace #technologia #kosmos #esa #liganauki #ligamozgow #ciekawostki

nicniezgrublem - Cześć Mirki i Mirabelki!
Robię takie małe #chwalesie i trochę #poka...

źródło: comment_jODenztRQjetwZHtGO5aKsQVYzYU5ILz.jpg

Pobierz
  • 66