Wpis z mikrobloga

@Stitch: Chodzi o to chyba czy na placu podczas omijania przeszkody prędkość jest mierzona. Ostatnio obserwowałem egzaminy w Częstochowie i jest tam urządzenie do pomiaru.
@Patryk: Zależy od WORDu. W szczecinie jest fotokomórka z wyświetlaczem, gość mnie nie przepuścił mimo prędkości 49km/h na wyświetlaczu i 53 na prędkościomierzu motocykla. Za to np. w Gorzowie 100km od Szczecina egzaminator ocenia prędkość na oko :).
@Analfighter: no właśnie to tez słyszałem. Stad pytanie. W sumie prawie 2 lata jeździłem dzień w dzień obok word i nie widziałem. A pytanie rzucam bo moze ktoś zdawał niedawno i sie wypowie
@Patryk: Nie mierzą, niektórzy egzaminatorzy próbują zerkać na licznik na pierwszej bramce, ale potem możesz już się toczyć :P
Powodzenia na egzaminie, ja mam za ~1,5 tyg. :)
@Patryk: w zeszłym roku też nie mierzyli, egzaminator ocenia wedle uznania. Ja zdałam szybki slalom przy prędkości ~25kmph (dwa razy) a ominięcie przeszkody przy 40kmph. Jedyne co Ci grozi to konieczność powtórzenia przejazdu czyli zwiększenie ryzyka potrącenia słupka

to oczywiście we Wrocławiu bo np w Wałbrzychu są juz bramki pomiarowe
@Patryk: Jeszcze taka rada, jeżeli przejeżdżasz nie 30 a np. 27 to trzymaj obroty. Żeby nie mógł stwierdzić, że zwolniłeś gdzieś. Wiem, że głupie, ale koleś przede mną tak miał, że na ostatnią bramkę troszeczkę odpuścił gaz i musiał powtarzać. Ale potem i tak zdał ( ͡° ͜ʖ ͡°)