Wpis z mikrobloga

@LurkerEmigrant: modro zadzwoń i zobacz czy odbierze jak będziesz z nią w domu jak ktoś inny odbierze to to ktos inny chyba ze nie masz pieniędzy na telefonie i chcesz zrobić akcje z kumplem bo jestes cebulakiem
  • Odpowiedz
@LurkerEmigrant Najprościej będzie, jeśli zadzwonisz pod ten numer, kiedy narzeczona będzie w domu. Jeśli odbierze, to masz pewność, że to nie ona. Jeśli nie odbierzesz, to pora na drugi krok. Zadzwoń lub niech zadzwoni kolega, żeby umówić się na termin kiedy Ty jesteś na miejscu i najlepiej macie jakieś plany. Jeśli się zgodzi, a narzeczona planów nie zmieni, to znowu masz pewność. Jeśli wszystko będzie wskazywało na to, że to jednak ona,
  • Odpowiedz
@wiecejnizjednozwierze: Chociaż dla mnie to też wieśniactwo (a tez musiałem taki organizować), to wiem czym się kierują tacy co biorą prostytutki. Braliśmy tancerkę, która jest o #!$%@? przynajmniej 2,5 razy droższa od prostytutki, siedzi krócej (chodziło tylko o taniec - porządne towarzystwo). Generalnie gdybym organizował kolejny raz, to miałbym w dupie te tancerki za 500+ zł na 35 minut (w tym 20 minut tańca) a wziąłbym jakąś lalkę, która wcale gorzej
  • Odpowiedz
patrz #!$%@? jacy to faceci #!$%@?


@Outline: moja kolezanka ma firmę która organizuje kawalerskie i panienskie tzn wysyła tancerki i tancerzy to co ja sie nasłuchałam to jest dramat #!$%@?, laski probujące obciagnac tancerzom i faceci (panowie młodzi ;_;) błagajacy tancerki o loda, serio błagający, albo wyciagajacy przy laskiach #!$%@? i chcący je nimi dotknąć xD wiec nie chodzi o to ze faceci #!$%@? tylko ze kawalerskie jak i panienskie to
  • Odpowiedz
@wiecejnizjednozwierze: No widzisz, mamy podobne źródła. I u mnie to samo chłopak mówi. Owszem jest to mega słabe i osobiście np bym nie chciał na swoim ...bo po prostu to jest #!$%@?.

Podejrzewam, zę tutaj chodzi o aspekt symboliczny. Chłopak dla którego robiłem jest mi bliską osobą i uwierz, nie w głowie mu zdrada. Dziewoje kocha nad życie i są już łądnych pare lat. Ale po prostu chciał, może ostatni raz
  • Odpowiedz