Wpis z mikrobloga

#lodz #rtv #kabel #tv
Czolem Mireczki, czy w sklepach w stylu saturn/mm/rtveuroagd itp mozna kupic kabel do dekodera toya tv X metrow, tak aby na miejscu zamontowano mi na nim rowniez koncowki jak te widoczne na zdjeciu?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mateelv: W dużych raczej nie. Oni sprzedają chyba tylko gotowce, przynajmniej ja nigdy nie widziałem aby się ogłaszali, że sprzedają na metry itp.. Próbuj w zwykłych sklepach z wszelakimi antenami itp..

Aczkolwiek do założenia tych końcówek jeśli dobrze pamiętam nie potrzebne są żadne lutownice itp..

Aczkolwiek dziwnie u ciebie to wygląda bo to wygląda jak zwykły antenowy. U mnie jest taki nakręcany którego samodzielne zrobienie jest banalne ( http://nemetiisto.pl/sklep/tunerytv-montaz-wtyku-f-,58.html )
  • Odpowiedz
@mateelv: Nic dodatkowo nie kupuj. Toya sama wszystko organizuje. Przyłazi monter i robi. Mi tydzień temu zakładali TV to pokazałem gdzie chce mieć telewizor i tam wszystko podłączali mimo ze stare gniazdko telewizyjne było na innej ścianie. Co sie pózniej okazało nawet sie nim nie zainteresowali tylko wykorzystali juz istniejący kabel w mieszkaniu ( ten od internetu) podpinając go do przejściówki w która włożyli drugi kabel ale juz telewizyjny i
  • Odpowiedz