Wpis z mikrobloga

Jakbyś mógł spożywać tylko jedno: piwo albo wódkę, a z drugiego na zawsze zrezygnować to co byś wybrał?

#ankieta #piwo #wodka #alkohol

Piwo czy wódka?

  • Piwo 79.3% (1662)
  • Wódka 20.7% (433)

Oddanych głosów: 2095

  • 16
  • Odpowiedz
@sveq91: Jest różnica pomiędzy byciem pijanym a #!$%@? się do nieprzytomności. Jeszcze nigdy nie wypiłem tyle alkoholu, żeby stracić świadomość i obudzić się dnia następnego z okropnym bólem głowy i pytaniem do siebie: "co ja #!$%@?łem tej nocy?"

Zawsze są tańsze opcje, ale czy lepsze? Czy to ma być komentarz mirka z piwnicy, dla którego bycie pijanym to zbrodnia(xD)?
  • Odpowiedz
@sveq91: Piję wódkę i nie zapijam, bo łatwiej się kontrolować przy spożyciu alkoholu(gdzie pijąc powiedzmy słodziutki cydr masz wrażenie jakbyś pił soczek, a jednak trochę się nadyndolisz).

Poza tym to w pewnym sensie fajne uczucie, kiedy czujesz w sobie ten żywy ogień(przy zimnej słabo to czuć).

Piwo i wóda są dla mnie wstrętne, więc żadnego nie piję dla smaku. Raczej żeby wzmocnić tę część mnie, która ma coś do powiedzenia,
  • Odpowiedz
Wady piwa:

Trzeba dużo wypić aby być pijanym


@wykopiwniczanin: co? po #!$%@? być pijanym?xD To jest zaleta, że powoli upija i można wpić coś dobrego i ominąć gównostan jakim jest pijaność.
  • Odpowiedz