Wpis z mikrobloga

A najbardziej to gniję z teorii spiskowych. Trzeba naprawdę być wariatem by wierzyć, że katastrofa Wielkiego Septu Baelora była zamachem. Strasznie mi się podobał artykuł pana Qyburna w Gazecie Elekcyjnej, który w naukowy i inteligentny sposób dementował najbardziej znane teoryjki o zamachu na Sept. Polecam wszystkim. Obala najczęstsze bzdury jakie plotą wariaci. Ja nie wiem jak można wierzyć w te idiotyzmy xdd

#got
  • 21
@marianbaczal: a mówiłem Wielkiemu Wróblowi że jak sobie upiecze kurę nad paleniskiem, to żeby to potem ugasił bo może być z tego pożar. A że akurat w piwnicy znalazły się beczki z dzikim ogniem- czysty przypadek.
Bardzo możliwe że któryś z kupców akurat tam postanowił przechować beczki.
Straszna tragedia ale teorię zamachu można włożyć między bajki.
@wiecejnizjednozwierze: Na chwilę obecną to prawa do tego tronu ma w #!$%@? osób.
Jon (teoretyczne, bo o jego pochodzeniu to wie jedna osoba), Daenerys (przy czym teoretycznie bo nie jestem pewny czy u Targaerynów kobiety mogły dziedziczyć), Gendry (jako bękart Roberta). Cersei jako żona roberta oraz...Jaime jako ojciec zmarłych już królów którzy byli jego synami ( ͡º ͜ʖ͡º)
Reszta potencjalnych władców i pseudo regentów zginęła w
@Skyworld: O Dance sie nie wypowiem ale wydaje mi sie ze jako kobieta nie moze sprawowac wladzy krolewskiej jako krol (krolowa to tylko zona krola, wiadomo) poza tym Jon ma wieksze prawa od niej, ona w takiej sytuacji powinna byc pominieta przy sukcesji, Gendry nie ma zadnych praw, jest bekartem to ze na polnocy robia jakies czary z bekartami to swoja droga ale do żelaznego tronu nie ma w ogole praw,
@wiecejnizjednozwierze: Jeśli Jaime porzuciłby gwardię mógłby wrócić do dziedziczenia, nie takie cyrki się robi dla dziedziczenia.Jednak faktycznie to co najwyżej Casterly rock.
Bękart ma prawa do tronu, słabe i łatwe do podważenia ale ma. Dlatego po śmierci Roberta zarzynano każdą jego potencjalną latorośl.
Na chwilę obecną to w sukcesji nie ma żadnej osoby która prawowicie może sprawowac władzę. Targaerynowie odpadają (O Jonie nikt nie wie i nie ma powodu by uwierzyli)
@Skyworld: Jaime #!$%@? Cersei w nastepnym sezonie wiec i ona i on odpadaja xD bekartow Roberta zabijano bo Cersei wpadla w panike bodajże jak Ned jej powiedzial ze wie? Jakos w tamtym czasie zrobila to na wszelki wypadek zeby Joffrey byl na tronie, ale obecnie nikt nie da #!$%@? o bekarta bo tez Robert jakis super kochany to nie byl po prostu nie wadzil za bardzo innym domom. No i pamietaj
@wiecejnizjednozwierze: O ile uznać że ród Stannina ma jakiekolwiek prawa do tronu, wszak są uzurpatorami ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pamiętajmy że w książce żyje jeszcze jeden potencjalny kandydat i siedzi w Dorne.
Nikt nie dawał #!$%@? o bękartów bo po co? Robert miał teoretycznie synów i oni żyli. Teraz nie żyją. Generalnie gdyby nie fakt że w sepcie #!$%@?ło w cholere arystokracji to nie zdziwiłbym się gdy