Wpis z mikrobloga

@Damianowski:
1. Ona pierwsza do mnie napisała.
2. Za chwilę lecę na chatę do dziewczyny 9/10
Tak, tak, wiem, przysnila mi się ta 9/10

Zdradzę ci że lizanie d--y loszkom to najkrótsza droga do stulejarstwa. Mam beke jak na randkach dziewczyny pokazują mi jak im slodzicie do porzygu.
  • Odpowiedz
@Damianowski: a i taki protip na przyszłość, podstawa to wybadac jak dlugo loszka ma konto na portalu randkowym, jesli dluzej niż 2 miesiące to nadaje się tylko do kręcenia beki, to się sprawdza w 100%
  • Odpowiedz
a wiesz że 180 to nie to samo co ponad 180?


@Instynkt: to skoro masz 180cm to trzeba było powiedzieć, że masz181cm, centymetra by się nie doliczyła, ale coś czuję, że 180 nie ma, skoro taki ból d--y o średni w sumie wzrost ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@peralta: do diabla ze wzrostem ale wyrobić 100 kg masy mięśniowej, miesniowej nie tluszczowej to jest dopiero wyczyn, ciekawe czy na #mikrokoksy jest chociaż taki 1 XD a jaka nagroda za hektolitry wylanego potu? Loszka 7/10 XD
  • Odpowiedz
@Instynkt: Masz rację, jeśli chodzi o karencję kont różowych pasków na sympatii. Też znam taką jedną, co siedzi na tym portalu od czasów kamienia łupanego i za swoje wybrzydzanie i nabijanie atencji powinna zostać zesłana do klasztoru bez jakiegokolwiek kontaktu z otoczeniem. Dwoma ostatnimi wiadomościami pokazujesz brak klasy. Olanie takiej dziewczyny będzie dla niej bardziej bolesne niż ciśnięcie jej słownie ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Instynkt: No tak... jeżeli kobietę pociąga wysoki potężny facet to znaczy że szuka księcia. Przecież powinna się umawiać z niskimi chuderlakami nawet jak jej to nie pociąga fizycznie bo inaczej wyjdzie na księżniczkę.

A tak w ogóle to widzę że samiec alfa z ciebie.

#j--------e
  • Odpowiedz