Wpis z mikrobloga

@mike8834: a kto powiedział że ja tak nie wyglądam? W końcu chyba do mnie napisała pierwsza, idąc jej tokiem rozumowania to powinienem umawiać się tylko z cycatymi, trochę puste to
  • Odpowiedz
@Instynkt: gdybys tak wygladal to bys nie pieprzyl tylko odebral to jako komplement, nie krec bo ja glupi nie jesten

Proste, ze nie umawia sie z byle kim, tak samo jak faceci z anorektyczkami czy wielorybami do lozka nie chodzo
  • Odpowiedz
@mike8834: ahaa to jak facet jest przeciętnego wzrostu i ma normalną sylwetkę to jest byle kim, a jeśli laska ma przeciętną sylwetkę to należy jej sie model 190 z cialkiem jak z okładki żurnala
  • Odpowiedz
  • 33
@Instynkt Masz po prostu ból tylnej części ciała, bo się nie wpisałeś w jej wizję i Cię to zabolało.
Żyje się dalej, trochę nie widzę sensu, żeby się przejmować laską z którą rozmawiasz pierwszy raz w życiu przez neta. Ona ma swoją wizję, Ty swoją, a że się najwyraźniej nie zgadzają to można się kulturalnie pożegnać. ;)
  • Odpowiedz
zaradny, odpowiedzialny, wierny, zabawny

180 cm


@Instynkt: No i to są niby wymagania na księciunia? przecież po tych cechach można stwierdzić, że szuka przeciętnego faceta. Twoim zdaniem, żeby móc stwierdzić, że nie szuka księciunia to musiałaby napisać, że chce "niezaradnego i nieodpowiedzialnego kurdupla, który rucha na boku i nawet poczucia humoru nie ma"?
Co te stuleje to ja nawet nie xD
  • Odpowiedz