Wpis z mikrobloga

478372 - 121 - 120 = 478131

Udało się w weekend zrobić trasę Gliwice -> Kraków i Kraków -> Gliwice, więc wpadło 2 x #100km ;). @schrodingerscat prosił o dłuższą relację, więc dostarczam. Wyjechałem w sobotę przed 12, połowę drogi do Krakowa jechałem w pełnym słońcu (35 stopni w cieniu). Przyjemności z takiej jazdy nie da się opisać słowami, ale da się liczbami - 2/10 :(. Pierwsze 20km zmęczyło mnie bardziej niż moja pierwsza setka 2 tyg temu, w sumie wypiłem ponad 6l płynów :d. Co do samej trasy to pierwsza połowa to głównie jazda po mniejszych miejscowościach i przez centrum Mikołowa, raczej nic ciekawego. Za to druga połowa była świetna, nie dość że już chłodniej, to prawie cała trasa przez lasy, ze świetnym asfaltem. Dojechałem na miejsce dopiero o 18:30, więc godzinę później niż planowałem, następnym razem w taką pogodę zostaje w piwnicy :X. Wrócić następnego dnia chciałem pociągiem, tym bardziej że niewiele spałem i byłem na lekkim kacu. Ale pojadłem i po 15 jak przestało padać wyjechałem na rowerze. Droga powrotna była świetna, gdyby nie tylko to zmęczenie upałem z dnia poprzedniego to średnia prędkośc byłaby pewnie wyższa, chociaż przez całą trasę wydawało mi się że wracam szybciej niż jechałem na miejsce.

Na pewno nie mogę więcej jeździć w takim słońcu, nie bez powodu zawsze w Elder Scrolls grałem Nordem. No i sakwy jakieś małe muszę kupić, dłuższa jazda z plecakiem to mordęga :/. Następny cel 200km w jednej podróży ;).

#wykopridleyclub

Statystyki:

Dystans: 121 km
Czas: ◷05:48:15
Średnie tempo: 2:52 min/km
Średnia prędkość: 20,87 km/h
Kalorie: 7519 kcal

Dystans: 120 km
Czas: ◷06:02:00
Średnie tempo: 3:01 min/km
Średnia prędkość: 19,82 km/h
Kalorie: 7451 kcal

W tym tygodniu to już 241km!
#rowerowyrownik #ruszmirko #100km #100km

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

Pobierz Gamec - 478372 - 121 - 120 = 478131

Udało się w weekend zrobić trasę Gliwice -> Krak...
źródło: comment_uSPfFDiz29ndEYEGKQN2kjj97JVufTBn.jpg
  • 7