Wpis z mikrobloga

Po raz pierwszy potrzebuję pomocy, ponieważ nie wiem co oglądać, a to z powodu tego, iż obejrzałem już #personofinterest i mam ochotę na #seriale, w którym będzie humor i akcja, ale niestety żadnego nie znam, więc dlatego was proszę o pomoc.

PS Zacząłem ogladać #dexter, ale dojdę do końca pierwszego sezonu i odpuszczam, bo zbyt mnie nudzi.

PPS Najbardziej marzy mi się serial, w którym byłoby połączenie "Californication" z "Dr House"
Nie, nie przepadam za medycznymi dzieami, ponieważ przypominają mi o wypadku.

#filmowyjanusz
  • 23
@hacerking: dexter się rozkręca, ogólnie serial bardzo na plus, tylko że zakończenie bardzo słabe ( ͡° ʖ̯ ͡°) Suits polecam bardzo, Mentaliste również, House of Cards też wciąga, ale humoru to tam za dużo nie ma ( )
@xteibe: Suits obejrzane, Mentaliste obejrzę pierwszy odcinek i jak mi się nie spodoba to odpuszczę, a co do HoC próbowałem dwa razy dać szansę temu serialowi i odpuściłem, ponieważ tylko postać Kevina była dobra.
@hacerking: Jest na hbogo, znajdź osobę, która posiada dostęp, a taka osoba ma możliwość udostępnienia 2 osobom, czy za kasę lub za free. U mnie kolejka chętnych stoi ale że nie jest to legalne to się trochę cykam.