Wpis z mikrobloga

6244,01 km - 30,21 km = 6213,8 km

Czekałem specjalnie, żeby był chłodek ale jak wyszło tak wyszło 26C i patelnia. Równe tempo i się dało. :] Było rozmyślania etc. Jak zwykły uśmiech pani na rowerze, czy hej kolarza motywuje, ale to tylko wyjątki. Sam podnosiłem ręce to patrzyli jakby ducha widzieli. :/

Nie ma to jak sprawdzić swoją psychikę, możesz być przygotowany fizycznie perfekt a jak psychika siądzie to wiadomo. Wiem, że głupoty gadam i się nie znam, ale coś z tych przeczytanych książek można wynieść.

#sztafeta #runforrestrun #forrestroute #bieganie2013 #biegajzwykopem #bieganie #szuraniezwykopem #biegajnoco #ultratrail #ultrafan #skyrunning http://www.endomondo.com/challenges/9351501
  • 4
  • Odpowiedz
@hqvkamil: 'Ładnie!' to za mało napisane, kilometraż piękny do tego w takiej temperaturze. Dobrze piszesz, kilka drobnych gestów w postaci np. podniesienia ręki etc. potrafi dać pozytywnego kopa! A wyjątki? - Też są, w długi weekend majowo-czerwcowy za dużo osób nie odmachało, ale chyba nie wiedzieli o co chodzi i chce myśleć że wprowadziłem ich w zakłopotanie, niech sobie myślą nocami 'co ten człowiek ode mnie chciał?' i humor poprawiony. :)
  • Odpowiedz
@kamil89qwerty: W moim rejonie dużo jest rowerzystów, bo widać nawet gości z CCC grupy czasem i innych. Lub jak jadą amatorzy ale konkretny ubiór i sprzęt to już hej słyszę z metr przede mną. Za to biegaczy jak na lekarstwo, albo biegają nie w tych godzinach co ja. :P Fajnie by było czasem z kimś pobiec. :)
  • Odpowiedz
@hqvkamil: No kozak po prostu! :) Mnie się jeszcze nie udało dobic do takiego dystansu. Podziwiam wytrzymalosc zarówno fizyczna, jak i psychiczna, oraz zycze dalszych sukcesow. :)
  • Odpowiedz