Wpis z mikrobloga

Czy koszula z takim zakończeniem powinna być wkładana w spodnie, czy może być założona "luźno"? Dodam że jest z #zara , i wszystkie modele mają dokładnie takie zakończenie. Żadnej płaskiej. A na stronie są często prezentowane właśnie nie włożone do spodni.

Wiem że może to nie jest najlepsze miejsce do tego typu pytań, ale może ktoś sensownie odpowie :)

#modameska #menswear #rozowepaski #rozowypasek
Kalak - Czy koszula z takim zakończeniem powinna być wkładana w spodnie, czy może być...

źródło: comment_ulWsGkTz3SVYwGTJyEbSEyffhg4WvLSe.jpg

Pobierz
  • 176
  • Odpowiedz
@Kalak: @aurealia: jest dokładnie jak @Wulfee pisze. Wystarczy spojrzeć np na dżinsowe koszule regular fit popularne w latach 90 (i dziś czasem tez spotykane). Wszystkie mają takie doły, a ewidentnie są przeznaczone do noszenia na wierzchu. Swego czasu spotykałem się z nazywaniem takich dołów "ozdobnymi" właśnie przez te wycięcia po bokach, co jeszcze bardziej sugerowałoby jak powinno się je nosić.
  • Odpowiedz
@Kalak: ja #!$%@?, czytając takie #!$%@? o normalne spodnie slim fit z pinrollem mam ochotę usunąć konto na tym portalu dla #!$%@? stulejarzy.

Tak na marginesie to #!$%@? wam do tego jak się ktoś ubiera, ciekawe czy jesteście tak chętni do #!$%@? sie o ubiór w realnym życiu.
  • Odpowiedz