Wpis z mikrobloga

TERAZ #!$%@? NA POWAŻNIE BO DOSTAJE RAKA JAK CZYTAM #!$%@? NIEKTÓRYCH OSÓB.

Po pierwsze rozróżniajcie co jest korzystne dla UK a co dla Polski. Oczywiście wyjście UK jest niekorzystne dla Polski bo to zostawia nas na pastwie osi zła Berlin-Paryż. Będzie trudnej zablokować wariactwa tych kretynów z Brukseli ale imo to tylko przyspieszy rozpad.

Naprawdę nie rozumiem o co macie żal do Brytyjczyków. O to, że zagłosowali zgodnie ze swoim interesem? O to, że mieli dość Brukselskiej biurokracji, urzędników którzy nimi rządzili, a których nikt nie wybrał i przed nikim nie odpowiadali? Że mieli dość butnych euro-lewaków i wariatów pokroju Schulza, Verhofstadta, Junckera? Że #!$%@? chcieli być suwerennym państwem? Zbrodnia!

Zamiast #!$%@?ć głupoty lepiej się zastanówmy jak opuścić ten #!$%@? w odpowiednim czasie i na jak najlepszych warunkach. Pewnie jeszcze co poniektórzy tu sobie z tego nie zdajecie sprawy ale UE już nie ma. UE dziś to strefa permanentnego kryzysu, schorowany starzec z demencją, któremu zostały ostatnie lata życia. Lawina ruszyła. To widać bo dzisiejszych wypowiedziach naczelnych eurokratów. Zero refleksji, nie widzą w tym swojej winy. Co będzie ich odpowiedzią? Jeszcze więcej integracji i jeszcze więcej brukselskiej biurokracji. Ci kretyni wbiją ostatni gwóźdź do trumny z bezrozumnym uśmiechem na ustach, nie zdając sobie sprawy z tego co czynią.

#brexit #oswiadczenie #4konserwy #neuropa #polityka
L.....e - TERAZ #!$%@? NA POWAŻNIE BO DOSTAJE RAKA JAK CZYTAM #!$%@? NIEKTÓRYCH OSÓB....

źródło: comment_va1whJ2TdxNsTaphbXdTsmu5YzZ5TJMQ.jpg

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ty naprawdę jesteś ruskim trollem, albo człowiekiem pozbawionym jakiegokolwiek nosa geopolitycznego ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Bergkamp: Napisz jeszcze, że jest zacietrzewionym antyeuropejczykiem, ślepym politycznie...
  • Odpowiedz
@LibertyPrime Jak zwykle rzeczowy komentarz brawo.

Naprawdę nie wiesz, że ambicje nacjonalistyczne połączone ze scentralizowaną władzą narodową, pogrążyły ten kontynent?

Zwróć uwage, że to inne rejony świata na tym skorzystały. Najpierw "wielka wojna" zachwiała wszystkim mocarstwami europejskimi. Potem II wojna światowa pozamiatała wszystko do końca.
  • Odpowiedz
@Dobrytyp: No patrz Pan, wszystko dzięki UE! Miłość i Pokój!

Nie wstyd ci takich głupot wypisywac? Czy państwa amerykańskie są w jakieś unii? Azjatyckie? No nie są. Powinniśmy ich przyjąć czym prędzej bo się jeszcze pozabijają.
  • Odpowiedz
i z czego sie #!$%@? cieszysz?


@Daleki_Jones: Bo to #!$%@? najlepsza wiadomość dla każdego Polaka od czasu jak Korwin wszedł do europarlamentu. Bo to początek końca UE największego raka w Europie i początek powrotu nie do przedwojnia, ale do EWG, czyli do tego czym UE powinno być. Przecież większość traktatów gospodarczych pozostanie, bo jest korzystna dla wszystkich i nikt nie będzie chciał się odcinać gospodarczo. Zniknie tylko czapa biurokracji i
  • Odpowiedz
@LibertyPrime Ale ty jednak jesteś emocjonalnie upośledzony. Nakręcasz się pod z góry nakreśloną przez ciebie tezę.

Gdzie ja napisałem chociaż JEDNO slowo o unii europejskiej?

Odpowiedziałem ci w kwestii powrotu do stanu z przed pierwszej wojny światowej. I pokazałem do czego doprowadił tamten stan.
To że ty zywisz się nienawiścią i bólem dupy i resztę sobie sam odpowiedziałeś to już twój problem.
  • Odpowiedz
Jest jeszcze unia euroazjatycka, unia afrykańska, ale te dwie celowo pominaleś, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Dobrytyp: serio myślisz, że uprawnionym jest porównywanie ich z UE? Poza słowem "unia" raczej nie wiele mają wspólnego z UE.
  • Odpowiedz
I pokazałem do czego doprowadił tamten stan.

@Dobrytyp:
Patrząc na to, co się ostatnio dzieje w Niemczech, Francji, Belgii to nie wiem do czego doprowadzi ten stan...
Patrząc na to, że UE chce akcesji Turcji do UE to nie wiem do czego doprowadzi ten stan...
Patrząc na to że firmy w UE (i nie tylko) zaczynają być wykupywane przez Chińczyków to nie wiem do czego doprowadzi ten stan...
Patrząc na to że główne Państwa UE mieszają się w akcje typu Libia, Syria, Irak to nie wiem do czego doprowadzi
  • Odpowiedz
@LibertyPrime Nie. Tamte unie, są zupełnie innymi typami organizacji (Chociaż w kwestii Wojska i interwencji militarnych są dużo bardziej zintegrowane niż UE).

Natomiast ty spytaleś "czy są w jakiejś unii" - Więc odpowiadam - Tak, w jakiejś są. :)
  • Odpowiedz
@malani Oczywiście masz rację, ale nie sadze, że zginie z tych powodów 85 mln. Ludzi. Jak w przypadku dwóch wojen światowych. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Propaganda zrobiła wam sieczkę z mózgu.


I kto to mówi. Ja mogę odbić piłeczkę.

Jeszcze trochę i nie będziecie potrafili się podetrzeć rzekomo z powodu UE.

Dla większości sceptyków określających się po prawej stronie zawsze na swoje niepowodzenia szuka przeciwnika z zewnątrz. Zabawne, że trollnościowcy wolą trzymać z takimi, a nie centrowcami (przypominam że komuniści czyli lewacy też są do UE nastawieni eurosceptycznie). Ja rozumiem i zgadzam się, że UE ma swoje
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: UK jako jedyny kraj w UE przynależał do niej na bardzo korzystnych warunkach i tak naprawdę Eurokraci nie mieli tam nic do powiedzenia. UK tylko czerpałą korzyści będąc w UE, nie ponosząc praktycznie żadnych kosztów jak pozostałe państwa.
  • Odpowiedz