Wpis z mikrobloga

Jadę sobie jakieś pół godziny temu przez miasto, średnio ruchliwa ulica, blokowisko, aut na ulicy niewiele, ale sporo pieszych na chodniku, dzieciaki, jakieś Karyny...

Z przeciwka #!$%@? koleś na motocyklu, na jednym kole przez pół ulicy, jego prędkość oceniłem na jakieś 50 -60 km/h

Za coś takiego powinni prawko zabierać, nie wiem jakim idiotą trzeba być, żeby tak jeździć. Podkreślam, że nie mam nic do motocyklistów, ale takie popisy w ruchu miejskim to jest #!$%@? dramat

#motocykle #polskiedrogi #gorzkiezale
  • 15
@kyloe: Mialem podobna sytuacje dzisiaj!

Lacze sie z Toba w zalu cumplu!

Jechalem sobie motocyklem spokojnie, przepisowo i na obu kolach, a tu nagle jakis euroafrykanczyk nie dosc ze wymusil mi pierwszenstwo swoim Civicem MKV z pierdzacym tlumikiem to jeszcze zrobil to jadac bokiem!

Za coś takiego powinni prawko zabierać, nie wiem jakim idiotą trzeba być, żeby tak jeździć.
Podkreślam, że nie mam nic do euroafrykanczykow-samochodziazy, ale takie popisy w ruchu
@syrena_elektro: Chciałem zwrócić uwagę na problem, bo sporo takich popisów obserwuję ostatnio i nie za bardzo rozumiem, jak można być tak nieodpowiedzialnym. Jest tyle dróg nieuczęszczanych, bez ludzi dookoła, jak ktoś chce poszaleć sobie na jednym kole, niech to robi, ale niekoniecznie w mieście

@localh0st: Bzdura, jest to stwarzanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, podlega karze grzywny
@syrena_elektro: Ok, tag poszedł bo podejrzewam, że wśród ponad tysiąca Mirków obserwujących ten tag, są pewnie też tacy, którym w/w popisy, wykonywane na jednym kole motocykla, w niekoniecznie sprzyjających tego typu manewrom okolicznościach, nie przeszkadzają. Jeśli ręczysz za to, że tak nie jest, to zwracam honor.