Wpis z mikrobloga

Cześć mirki i mireczki. Widzę że mój drugi kupon też powoli pojawia się na forach. No cóż trzeba się odegrać. Gramy teraz X w meczu z Ukrainą za 60k żeby się odegrać :P Będę na tym meczu więc emocje sięgną zenitu. Ale skoro już kupon się pojawił na mikro to może zrobie małe #rozdajo . Jeśli kupon mi wejdzie zasponsoruje busa i bilety na mecz 1/16, 30 osobom zaplusujo ten wpis :) lub jesli ktoś nie może jechac, 1000 zł w gotówce :)) Osoby które zaobserwują mój profil mają szanse wygrać 500 zł, będzie ich 10 :) . Jeśli nie... no cóż. Zostanę z niczym :) bawmy się na całego! :)) @powodzenia wszystkim ! #bukmacherka #pokazkupon #euro2016 #polakibiedakicebulaki #polakicebulaki #januszebiznesu

PS. Osoby którę będą w Marsylii jutro i nie mają biletu, proszę o kontakt na priv :) Małe prezenty mogą być :P

#bartypuje

Plusować można do 1 gwizdka sędziego :)
Pobierz bart88uk - Cześć mirki i mireczki. Widzę że mój drugi kupon też powoli pojawia się na...
źródło: comment_F1ACQ1idbiO5zDlMS2pnAXOPVA5aB7tS.jpg
  • 118
@bart88uk: czyli bawicie się tak samo jak te niedobre bet365, czy bet-at-home, których nie chcecie wpuścić na polski rynek zakładów bukmacherskich?
STS omija prawo, albo je łamie (w każdym razie działa na jego granicy). Niby taki legalny bukmacher, a tu klops.
STS omija prawo, albo je łamie (w każdym razie działa na jego granicy).


@telestonoga: działanie na granicy prawa nie jest niedozwolone, co nie jest zakazane to jest dozwolone. STS placi podatki i jest legalnym bukmacherem, nie wiem o co masz ból dupy ?
@bart88uk: to gracz płaci podatki 12 % od obrotu. STS tylko płaci VAT, ZUS, dochodowy etc. (wszystkie podatki które są związane z firmą + koncesja). Dlaczego nie lobbujecie grania według takich zasad - 20% GGR i reszta podatków co wy teraz płacicie? Boicie się konkurencji na polskim rynku?
Boicie się konkurencji na polskim rynku?


@telestonoga: czemu piszesz tak jak bym był właścicielem albo pracownikiem STS-u ? Nie mam nic wspolnego z tą firmą, tylko tam gram. Masz jakis problem z nimi to się skontaktuj bezpośrednio z nimi lub policją xD
przecież to tylko reklama, aby zachęcić do grania w STS, kasę mu kto inny dał z firmy


@telestonoga: czy ja gdzies napisalem GRACIE W STS SUPER KURSY NISKIE PODATKI xD ??

Powiem wiecej, nie grajcie w STS, idzicie na bet365 ! zajebiste zaklady live, bogata oferta, najwieksze kursy xD Jak sts mi zaplaci to bede pisal o STS dobrze :D