Wpis z mikrobloga

Cześć mirki i mireczki. Widzę że mój drugi kupon też powoli pojawia się na forach. No cóż trzeba się odegrać. Gramy teraz X w meczu z Ukrainą za 60k żeby się odegrać :P Będę na tym meczu więc emocje sięgną zenitu. Ale skoro już kupon się pojawił na mikro to może zrobie małe #rozdajo . Jeśli kupon mi wejdzie zasponsoruje busa i bilety na mecz 1/16, 30 osobom zaplusujo ten wpis :) lub jesli ktoś nie może jechac, 1000 zł w gotówce :)) Osoby które zaobserwują mój profil mają szanse wygrać 500 zł, będzie ich 10 :) . Jeśli nie... no cóż. Zostanę z niczym :) bawmy się na całego! :)) @powodzenia wszystkim ! #bukmacherka #pokazkupon #euro2016 #polakibiedakicebulaki #polakicebulaki #januszebiznesu

PS. Osoby którę będą w Marsylii jutro i nie mają biletu, proszę o kontakt na priv :) Małe prezenty mogą być :P

#bartypuje

Plusować można do 1 gwizdka sędziego :)
bart88uk - Cześć mirki i mireczki. Widzę że mój drugi kupon też powoli pojawia się na...

źródło: comment_F1ACQ1idbiO5zDlMS2pnAXOPVA5aB7tS.jpg

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
@Kawalasz: reportuj za reklamowanie, spamowanie, śmieciowanie, w ogóle sts #!$%@?ć z tego serwisu, widać wykopki łykneli, i kupony na fb się pojawiały, a to już darmowa reklama, report guys, report! Btw, po prostu manipulacja.
  • Odpowiedz
@bart88uk: Nie wiem gdzie pracujesz, że Ci nie szkoda tyle pieniędzy na tak niestabilne pomnożenie wydawać ale życzę Ci jak najlepiej. Jeśli tylko hajs zarobiłeś uczciwie to trzymam kciuki za Ciebie. Pozdrawiam ʕʔ
  • Odpowiedz