Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #niebieskiepaski #kierowcy zauważyliście, że kobiety za kierownicą są jakieś takie wredniejsze? :/
a może tylko dla innych kobiet [?]
jak ktoś na mnie trąbi, choć wiem, że nie ma racji, albo nie wpuści kulturalnie, kiedy trzeba się gdzieś wbić, albo przyblokuje, to prawie zawsze kobieta (,)
faceci jakoś zawsze mnie wpuszczą, a ja wpuszczę pojedynczo każdego
jak mnie babsko jedno z drugim dzisiaj z rana ciśnienie podniosło, to ja nawet nie


tagz #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #logikarozowychpaskow
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niestety wiekszosc rozowych jezdzi jak konie. Z punktu a do punktu b i nic wiecej rozowego nie obchodzi.


@myrmyrek: O to to. Jedzie po prostu za czyjąś dupą i ani się nie obejrzy czy ktoś nie chce się do ruchu włączyć a za nim kolejka innych 10 aut. To mogłaby wpuścić jednego ale nawet nie zwróci uwagi że można by komuś zrobić dzień tylko jedzie przed siebie i udaje że
  • Odpowiedz
i udaje że ma klapki po bokach twarzy


@ludzik: One nie udają. Za kółkiem kobiety nie ogarniają połowy tego co się wokoło nich dzieje.
  • Odpowiedz
@aloszkaniechbedzie: ja to widze jezdzać moto. Wśród zjeżdżających i robiących mi miejsce (za co serdecznie dziękuje, mimo, ze czasami nie mam jak pomachać ręką w geście wdzięczności) 95% to faceci, no może przesadziłem, 99% będzie uczciwie. Kiedy tak stoje i patrze w lusterka kierowców przede mną to kobieta wzrok martwy przed siebie i ani mysli spojrzeć na boki, dokładna analogia jak z klapkami dla konia. Nie wiedza i nie chcą
  • Odpowiedz
@efem: wiesz co, ja nie chcę się nawet rozpisywać o tym, jak patrzę i co widzę, bo na takim wypoku spodziewam się tylko opinii z cyklu "nie udawaj, że jesteś taka zajebista" i mam na to #!$%@? szczerze powiedziawszy

generalnie czasem mam wrażenie, że z w lusterka patrzę nie rzadziej niż przed przednią szybę, mi często dziękują i kierowcy i motocykliści za zachowania, które uważam za totalnie standardowe i wszystko gra
samochody i jazda to bardzo ważna część mojego życia, więc zwracam na to uwagę, i to, co się wokół #!$%@?, to ręce opadają...

ale właśnie ostatnio zauważam, że częściej baby są dla mnie za kółkiem chamskie, albo mają ból dupy o wyprzedzanie, co widać po zachowaniu na drodze i spojrzeniu w lusterko, gdy dojedziesz do swiateł, wtf w
  • Odpowiedz