Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #niebieskiepaski #kierowcy zauważyliście, że kobiety za kierownicą są jakieś takie wredniejsze? :/
a może tylko dla innych kobiet [?]
jak ktoś na mnie trąbi, choć wiem, że nie ma racji, albo nie wpuści kulturalnie, kiedy trzeba się gdzieś wbić, albo przyblokuje, to prawie zawsze kobieta (,)
faceci jakoś zawsze mnie wpuszczą, a ja wpuszczę pojedynczo każdego
jak mnie babsko jedno z drugim dzisiaj z rana ciśnienie podniosło, to ja nawet nie


tagz #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #logikarozowychpaskow
  • 41
@aloszkaniechbedzie: niczego w Twoich perwersach się nie doszukuje ( ͡º ͜ʖ͡º)

A co do tematu, zauważyłem że podzielność uwagi #rozowepaski zazwyczaj nie działa jak należy - jedzie, przełącza radio, maluje się, obczaja fejsa i instagrama jednocześnie, widzi tą głupią sukę dziewczynę Bartka na pasach, ale na innych uczestników ruchu nie zwraca uwagi ( ͡° ͜ʖ ͡°) to chyba dlatego.
jedzie, przełącza radio, maluje się, obczaja fejsa i instagrama jednocześnie, widzi tą głupią sukę dziewczynę Bartka na pasach, ale na innych uczestników ruchu nie zwraca uwagi


@tojamatteusz: na takie zachowania szkoda strzępić ryja, to kolejny dłuższy temat, niedawno przyuważylam malowanie rzęs w korku what the #!$%@? fuck! i też musiałam o tym napisać, dzisiaj bulwersuje mnie chamstwo za kółkiem kobiet wobec kobiet, ot
@aloszkaniechbedzie ja pamiętam sytuację jak kumpel prowadził i chciał zmienić pas na lewy. Zaczął skręt, ale zobaczył że jedzie babeczka to zrezygnował, bo by zwyczajnie wymusił. Potem jechała obok, chciał się wcisnąć przyspieszając. Babka zjeżdżala mu wjazd przyspieszając, no ale ze miał więcej mocy to przyspieszył i sie wcisnąl. Nie zrobił tego na chama, nie musiała hamować ani nic. Na światłach zaczęła trabic, pokazywać fucka i zrobiła nam zdjęcie telefonem xdddddd
@kaszankaschabowa: co za idiotka

btw, ja codziennie wracając z roboty tkwię na kilkupasmowej bardzo ruchliwej ulicy, gdzie toczy się o walka o wbitkę na obwodnicę, i zawsze wpuszczam samochody, czasem więcej niż 1, to zależy od sytuacji;

Ty czaisz, że często jest tak, że jak kogoś wpuszczę, to osoba za mną (tak, #!$%@?, głównie kobiety - to się we mnie zbierało, i musiałam dziś to z siebie wyrzucić xD) - "wjeżdża
@aloszkaniechbedzie: zauwazylem kobiety generalnie (nie wszystkie, znam dobrze jezdzace kobiety) nie patrza na to, co sie dookola dzieje. nie puszczaja mnie na pasach, a gdy ja prowadze i chce w korku np. zmienic pas to tez jeszcze nie spotkalem sie, zeby mnie babeczka wpuscila. a jak chca wlaczyc sie do ruchu i je puszczam, to nie dziekuja xD ale to tylko takie luzne spostrzezenia, ogolnie kierowcy w trojmiescie jezdza jak chamy,
@aloszkaniechbedzie: Mnie jakoś mniej "wredne baby" denerwują na drodze niż Janusze Motoryzacji, którzy siadają na zderzaku, agresywnie zmieniają pasy, przekraczają ciągłą itd.
Zdecydowanie wolę żeby ktoś mnie nie przepuścił, niż żeby mnie zabił ._.
zauwazylem kobiety generalnie (nie wszystkie, znam dobrze jezdzace kobiety) nie patrza na to, co sie dookola dzieje. [...]


@paziu: w pełni się zgadzam, też znam bardzo dobrych żeńskich kierowców, ale statystycznie poziom #!$%@? jest nie do obalenia, niestety (zresztą te koleżanki, które bardzo dobrze jeżdżą, często komentują same będąc za kółkiem jakieś akcje "wiedziałam, że baba!" xD)

a co do wspomnianych prostych sytuacji, że nie spotkałeś się jeszcze z damskim objawem
@Meara: wiesz co, też mnie w sumie irytuje, jak ktoś nie podziękuje, ale biorę na poprawkę, że mimo wszystko może to być ktoś, kto jest początkującym kierowcą i albo, o dziwo, nie znać tych symbolicznych zwyczajów, albo nie ogarniać w stresującym korku puszczenia kierownicy i dotknięcia przycisku awaryjnych, serio
(jak we wspomnianym w temacie przykładzie zdarza się, że ktoś przy użyciu pokręteł wszelakich zjeżdża poza linię lub traci kontrolę, to jeśli
@aloszkaniechbedzie: Ogólnie we Wrocławiu na alei Jana 3 Sobieskiego rano jest zawsze korek, taki że auta się toczą. I niektórzy (tak jak ja) wjeżdzają na tą aleję włączając się ze "ślimaka". A że jest #!$%@? korek, to jeździ się na zakładkę. Zawsze znajdzie się jakaś #!$%@?, która nie wpuści. Co to ma na celu ? Nie wiem. Przy korku i tak nie ma możliwości, że będzie jechała szybciej, a tylko Ci