Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
That feel kiedy z powodu #dobrazmiana musisz przyspieszyć wizytę u divy w celu inicjacji o kilka miesięcy. Miał być to prezent na ćwierćwiecze mojego stulejarskiego jestestwa, ale będzie szybciej. Nie będę przecież dzwonił z zarejestrowanej karty SIM xD


#tfwnogf #roksa #stulejacontent

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
That feel kiedy z powodu #dobrazmia...
źródło: comment_MOYdityHUKmpUx5I2G4GTTBt2GKEUbbu.jpg
  • 61
Poza tym to Wasze życie, co mnie ono.


@Meara: gówno prawda bo jednak cię obchodzi cudze życie skoro oceniasz.

Znam bardzo przystojnego, kasiastego gościa który płaci kobietom za seks. Nie w sensie że chodzi na roksy tylko poznaje kobiety i po krótkim czasie proponuje pieniądze. Robi to dlatego że nie chce mu się bawić w jakieś zawiłe podchodzi. I całkowicie gościa rozumiem.
Anon: @Meara: op chce tylko poruchac a nie wchodzić w związek z kobietą (co w mniemaniu wielu osób jest tożsame z wyjściem z przegrywu xD).

Zgodzę się jednak, że wyjście z przegrywu przez drzwi burdelu nigdy sie nie uda. To długi proces i wymaga poważnych zmian w życiu piwniczaka.
Poza tym, gdyby znalazł jakaś kobietę, na której by mu zależało i która drążyłaby temat div, to op by najzwyczajniej w
@MrocznyBrokul: znam mnóstwo takich. każda zadbana, ładna, dodatkowo jeszcze nie ma pstro w głowie. serio, to nie jest tak, że atakujecie nas z każdej strony i laski przebierają w bolcach/kolegach do friendzone. nigdy nie miałeś koleżanki żalącej się, że nie może sobie nikogo znaleźć, po czym, po paru drinkach, mówiącej 'nawet żeby mnie tylko wyruchał!'? kobiety to też ludzie ;) mają takie same problemy, takie same odczucia
nigdy nie miałeś koleżanki żalącej się, że nie może sobie nikogo znaleźć

@lunaria: Nie. Staram się unikać przegrywów. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak na poważnie, to najczęściej takie osoby (nie mówię tylko o kobietach) mają znacznie zawyżone poczucie własnej wartości i celują w ludzi z poza swojej ligi. Gdyby taka koleżanka obniżyła wymagania to na pewno by kogoś znalazła, w przeciwieństwie dla typowego stulejarza.