Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
That feel kiedy z powodu #dobrazmiana musisz przyspieszyć wizytę u divy w celu inicjacji o kilka miesięcy. Miał być to prezent na ćwierćwiecze mojego stulejarskiego jestestwa, ale będzie szybciej. Nie będę przecież dzwonił z zarejestrowanej karty SIM xD


#tfwnogf #roksa #stulejacontent

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
That feel kiedy z powodu #dobrazmia...

źródło: comment_MOYdityHUKmpUx5I2G4GTTBt2GKEUbbu.jpg

Pobierz
  • 61
@AnonimoweMirkoWyznania: Zamiast wyjść z przegrywu w inny sposób już teraz skreślasz siebie na całe życie. Wątpię by w przyszłości jakaś szanująca siebie dziewczyna chciała faceta, który chodził na #!$%@?.

No, ale co ja się tam znam. #niebieskiepaski w tej kwestii wiedzą lepiej.( ͡° ͜ʖ ͡°)

Edit: No chyba, że będzie miała 50 lat i będzie jej to latać koło zaropiałej cipy xD
@mojemacki: Nie znasz tego kawału? :P

Przychodzi młody chłopak na seks do babci...
Po wszystkim pyta babulki:
Babciu, dlaczego na początku było szorstko a potem mokro?
A synku... Bo na początku był strup, a potem poleciała ropa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie OP: @Meara: Łatwo się mówi gdy jest się kobietą. Kobiety mają nieograniczony dostęp do seksu i dużo łatwiejszy do związków, nawet gdy są bardzo brzydkie. Wątpie, że kiedykolwiek zrozumiesz jak to wygląda gdy jest się stuleją na dnie, dla kobiety taka sytuacja jest po prostu niewyobrażalna.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop

@damianooo5: No spoko, mi się tłumaczyć nie musisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mnie to tylko śmieszy :D Przecież wiem, że tutaj większość mirków chodzi na dziwki i w sumie się nie dziwię jak cycka tylko w jpg widzą xD

Poza tym to Wasze życie, co mnie ono.

Ja wychodzę z piwnicy i wiem, że te 95% co kolega @LuckyLuq wypisał nie odnoszą się do rzeczywistości. Badania wykazały,
@Meara: Te 95% było wzięte z kosmosu w celu umocnienia przekazu :) I tak, znam dokładne dane. I tak do wykopu mam duży dystans. Mówię jedynie, że jeśli skreślasz facetów chodzących na dziwki to zmniejszasz swoje szanse o 1/3. Ale w sumie to nie jest ważne bo i tak żaden Ci tego nie powie, bo nie ma takiej potrzeby :)