Wpis z mikrobloga

mirki, skąd dobry vps z polski ? ze strony korzystają tylko polacy także nie widzę sensu zagranicznych, chyba że nie ma naprawdę żadnych dobrych w polsce ? zapewne wziąłbym digitalocean i tyle, ale może jest coś w polsce podobnego i dobrego ? obecnie homecloud i chcę zmienić to badziewie, jakbardziej mnie interesują funkcjonalności digitalocean w sumie #webdev #vps #serwery
  • 42
@welcometonhk: przecież to tanio 19 zł miesięcznie za 2gb ramu, aż dziwnie tanio, ale w sumie to się zgodzę, nie każdy tyle potrzebuje, @webh: czemu w sumie to tak tanio jest ? od kiedy 2gb ramu i 2 rdzenie kosztują 15 zł ? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Zero: a coś więcej ? co trzymasz, czy rzeczywiście gwarantują takie zasoby, czy nie ma oversellingu itp ? bo nie wiem czemu oni tak tanio mają xD dla mnie zajebiście podejrzane to jest, przecież w innych firmach za podobną specyfikacje trza wybulić 2-3 razy tyle @webh:
@Jurigag: http://www.wykop.pl/wpis/17941077/przedstawiam-swoje-wyniki-benchmarkow-serwera-vps-/
Tu masz bardzo uczciwy benchmark od jednego z testujących nas wykopowiczów

A co do cen - dobraliśmy w naszej ocenie idealne proporcje cenowe, możesz sprawdzić jak to działa w praktyce.

@welcometonhk: nie chcemy tworzyć stu pakietów dla różnych potrzeb, wydaje mi się że 19zł miesięcznie to mało, a zasobów masz sporo, zaś przy rocznej płatności masz dodatkowy rabat 20%.
@webh: no okej, ale skąd mam wiedzieć czy za rok czy za dwa lata nie zwiniecie się z działalnością ? przecież za tą kwotę 19 zł miesięcznie za tą specyfikacje prawie nic na tym nie zarabiacie, ewentualnie nie będziecie się rozwijać i przez to będzie overselling, gdzie macie 2gb ramu i procesory z których razem wychodzi 15 zł za 2gb ramu i 2 rdzenie ? XD