Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak w innych miastach ale doświadczenia z #warszawa: Gastronomia - 30% Ukraińcy, na ochronie - Ukraińcy, na kasach - Ukraińcy. Kto przyszedł wymienić mi rano płot? Ukraińcy. I wiecie co? Zajebiście się cieszę, że przyjeżdzają i pracują właśnie u nas. Mam nadzieję, że będzie tak miło jak z Wietnamczykami. Może się jeszcze w pełni zasymilują i zamiast wymyślać swoją kulturę przejmą naszą ( ͡º ͜ʖ͡º). Narobiłem im kawy i mam nadzieję, że to nie pierwszy miły gest, który ich tu spotkał. #oswiadczenie
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@f4t4lity nie ma się co dziwić, u nich 900 złotych to zdaje się średnia krajowa. Ukraina to kraj upadły. Nasza najniższa krajowa jest darem od losu. Nasz rząd powinien to wykorzystać i ściągnąć np. lekarzy i pielęgniarki.
  • Odpowiedz
@Hahazard: Madagaskar by nam się przydał. Planuję zbudować tam kosmodrom a tam blisko do równika no i wybrzeże wschodnie. Bedo niewypały do oceanu wpadać( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@f4t4lity: zasilenie rynku tania sila robocza poprawi rentownosc polskich przedsiebiorcow (ktorych nie ma az tak wiele) jednak rewers będzie taki, że biedota jeszcze bardziej bedzie spychac sie w margines
  • Odpowiedz