Wpis z mikrobloga

Mireczki #chwalesie #pijzemnokompot

Ale mam fajną różową

TLTR


1.
Idziemy do sklepu, nagle mój różowy pokazuje mi jeden gadżet związany z #euro2016 na nim była twarz piłkarza którego nie kojarzę. Różowy mówi
- Patrz jaką dziwną minę ma XXXX (tu rzuca jego nazwisko, nawet nie zapamiętałem go)
- Ja - A jakim cudem go kojarzysz?
- Różowy - No ja większość znam. I zaczyna wymieniać nazwiska prawie całej jedenastki . Wraz z informacjami o ich dziewczynach / żonach.
Szczęka na ziemi nr 1

2.
Wychodzimy ze sklepu, zakupy zrobiliśmy w max 15 minut
Szczęka na ziemi nr 2

3.
Jak wchodziliśmy to przed sklepem widziałem uruchomione auto, w środku nikt nie siedział. Teraz jak wychodziliśmy auto dalej uruchomione, nie ma ani kierowcy ani pasażera.
- Ja - Spójrz cały czas auto chodzi a nikogo nie ma w środku
- Różowy - Nie słyszysz, to diesel. Pewnie właściciel nie chce go wyłączać na krótkich trasach i woli aby pochodził kilka minut, zamiast restartu.
Szczęka na ziemi nr 3

4 .
Zgadnijcie co oglądaliśmy dziś rano w TV. Gwiezdne wojny #wojnyklonow
Pokazują Cad Bane, a moja na to
- To jest ten łowca nagród?
Pada nazwa Jabba the Hutt. Ja próbuje jej wyjaśnić który to jest. Ona mnie gasi
- Tak to ten wielki i gruby
Szczęka na ziemi nr 4

Uspokajam niedowiarków. To jest prawdziwy różowy. Ma w szafie:
- Bikini do opalania
- Strój kąpielowy (aquapark)
- Strój kąpielowy (basen kryty)
- Strój kąpielowy (basen odkryty)
- Strój kąpielowy (plaża)
I pewnie coś tam jeszcze...


#rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 26
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Turysta10: o #!$%@?ę, odczuwam taką żeżuncję jak to czytam, nie każda kobieta jest tępą Karyną, której hobby to zakupy i paznokcie. Tak jakby wszystkie kobiety były niższą rasą, a te które wiedzą coś o autach, lubią filmy science fiction to jakieś wyjątkowe jednostki, którym należą się hołdy. Może zmieńcie otoczenie jeśli dla was znajomość jednego z najpopularniejszych filmów świata czy środka komunikacji przez kobietę jest #!$%@? ewenementem.