Wpis z mikrobloga

Brakuje mi ulicznego toru w tym sezonie Dallara F3 #acleague, co myślicie nad zmianą np. Nurburing na Monaco lub Montreal?
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@VR46: Z tego co ja wiem, po sieci krąży tylko beznadziejny port z rFactora 1, który jest tak kanciasty, że można sensownie po nim jeździć co najwyżej Throphy Truckami, ale na pewno nie żadnym openwheelem. Także tej wersji nie ma sensu sprawdzać bo jest po prostu nieprzystosowana zupełnie do fizyki AC.
  • Odpowiedz
@RealAKP: jakby dalo sie zmienic promien skretu w bolidach, byloby takie ciasne tory latwiej jezdzic. Na tym nawrocie na miseluk i w monte, chyba tylko strzal ze sprzegla by dawal mozliwosc zmieszczenia sie xd
  • Odpowiedz
@RealAKP: @skethoo: @VR46: @Mak0wi3c: A więc, jeżeli Monaco jest tylko port z rF1 to odpada. Ktoś wyżej pisał, że Montreal jest robiony od zera więc powinno być ok. Dlatego mimo, że bardziej bym chciał Monaco będzie najlepiej jak dołożymy Montreal do kalendarza.

Mi osobiście ciężko by było pojechać jakiś testowy wyścig (nie ligowy) ze względu na czas. No i przecież 300 kółek przygotowawczych na
  • Odpowiedz