Wpis z mikrobloga

@skethoo: @VR46: Dajcie spokój, Monza jest specyficzna + przeciwnie wyprofilowane Lesma sprawiają, że jest trudno. Dodam, że setup @TheSznikers był taki, że co prawda miało się ładną prędkość w zakręcie ale za to miałem wrażenie, że na Ascarii skończę na bandzie, dzięki @podli postawiłem bardziej na stabliność i mimo, że w zakręcie było troszkę podsterownie mogłem stabilnie przejechać szykany. Może set był wolniejszy ale pewny. Brakuje mi jazdy przy bandach,
Wydaje mi się, że na Montrealu/Monaco byłaby niezła zabawa


@manix93: W Monaco jest sporo miejsc, gdzie zabawa skończyłaby się zanim na dobre by się rozkręciła ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zakręty 1, 4, 6, 10, 13, 17 aż się proszą o drobny błąd, a wtedy wiadomo ( ͡° ͜ʖ ͡°). Już prędzej Montreal, bo tam przynajmniej jest kilka centymetrów na wyprzedzanie
@skethoo: Ja nic nie chcę mówić, ale na pierwszej szykanie to Ci, co wykręcali najlepsze czasy na siebie powpadali :) Na pierwszych 2 szykanach zyskałem jakieś 10 miejsc. Jakby nie przypieprzenie w bandę przez mój błąd, a później głupota w postaci niedotankowania przy zjeździe na pitstop żeby naprawić aero, przez co musiałem zjechać drugi raz, to może bym był trochu wyżej niż na 15 miejscu :D
@TheSznikers: Barcelona nie była, ale Ring jechaliśmy w jakimś BMW bo chyba wygrałem nawet. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bez ryzyka wolałbym Montreal zamiast Monaco, ale faktycznie zależy czy będą chętni. :)
@manix93: A czy Monaco i Montreal nie są potrami z rF2 lub innej gry? Jeśli tak, to niestety słabo się nadają do AC, znowu bolidy będą podskakiwać jak #!$%@?.

@VR46: Myślę, że jakby tor miałby dobrze zrobioną siatkę nawierzchni pod AC to nie miałbyś takiego problemu.
@manix93: Sprawdziłem Montreal, jest robiony od 0 pod AC ale to wersja 0.37. jechaliśmy na niej Ładą na Funrace i w zasadzie nie mam zastrzeżeń co do jakości nawierzchni, ale jeszcze by trzeba było potestować Dallarą. W zasadzie to tez bym chętnie zmienił Nurba na coś innego, świeżego.
@rentonB: @matelusz1: @skethoo: Cieszę się chłopaki, że Wam się auto podoba. Mimo, że wolałbym Abartha to ze względu na to, że w rFactorze jeździłem tylko F1 tutaj potrafię się jakoś odnaleźć, w porównaniu do samochodów z dachem gdzie jakoś tego "nie czuje". :(

To co @TheSznikers dopisujemy Montreal do listy na koniec sezonu?