Wpis z mikrobloga

Mirki, mamy dziś dla was #rozdajo co dodaje +10 do lansu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Elegancka i praktyczna torba idealna na wakacje, kiedy w kieszeniach krótkich portków lub tym bardziej kieckach (w kieckach są kieszenie?) ciężko zmieścić choćby gumy do żucia.
W naszej torebce spokojnie zmieści portfel, telefon a nawet tablet czy iPad czy co tam macie ;)
A teraz najważniejsze, na blaszce będzie logo Wykop (ʘʘ) Chyba, że bardzo nie będziesz chciał to zamażemy markerem ;)

Jeśli szukasz innych niż wszystkie gadżetów do promocji firmy to klikamy tutaj
A jeśli chcesz kupić coś fajnego dla siebie to klikamy tutaj

Losowanie w poniedziałek 13.06.2016r o 12:00
Pobierz LexonStore - Mirki, mamy dziś dla was #rozdajo co dodaje +10 do lansu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
El...
źródło: comment_cKlm5GEy7WYfvNgIaCHYRvzA4Lqdpcit.jpg
  • 36
@LexonStore: Przyda się. Miałem już kilka takich. Rzeczywiście ludzie czasem się podś#!$%@?ą jak w komentarzach wyżej, że chodzę z torebką, ale tylko bliscy znajomi. Mam 2 metry wzrostu, bujny zarost, nie jestem suchoklatesem. Zapraszam do śmiania mi się w twarz na ulicy, że chodzę z torebką :)

Powodzenia z upychaniem w lato po kieszeniach komórki, portfela, kluczy, kluczyków do samochodu, papierosów i zapalniczki, gdy nie chcesz nosić walizki ani nerki. A
Mam 2 metry wzrostu, bujny zarost, nie jestem suchoklatesem. Zapraszam do śmiania mi się w twarz na ulicy, że chodzę z torebką :)


@Mordeusz: To daj adres, zabije cię śmiechem, ale zacznę z ciebie najpierw bekę kręcić przede wszystkim dlatego że się kozaczysz na internetowym portalu i masz logo reddita w avatarze
Przyda się. Miałem już kilka takich. Rzeczywiście ludzie czasem się podś#!$%@?ą jak w komentarzach wyżej, że chodzę z torebką, ale tylko bliscy znajomi. Mam 2 metry wzrostu, bujny zarost, nie jestem suchoklatesem. Zapraszam do śmiania mi się w twarz na ulicy, że chodzę z torebką :)


@Mordeusz:
Pobierz vaxx - > Przyda się. Miałem już kilka takich. Rzeczywiście ludzie czasem się podś#!$%...
źródło: comment_BWrNVscLrWhHCW67DUibxKhE4mR2S0XP.jpg