Wpis z mikrobloga

Mirki, mamy dziś dla was #rozdajo co dodaje +10 do lansu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Elegancka i praktyczna torba idealna na wakacje, kiedy w kieszeniach krótkich portków lub tym bardziej kieckach (w kieckach są kieszenie?) ciężko zmieścić choćby gumy do żucia.
W naszej torebce spokojnie zmieści portfel, telefon a nawet tablet czy iPad czy co tam macie ;)
A teraz najważniejsze, na blaszce będzie logo Wykop (ʘʘ) Chyba, że bardzo nie będziesz chciał to zamażemy markerem ;)

Jeśli szukasz innych niż wszystkie gadżetów do promocji firmy to klikamy tutaj
A jeśli chcesz kupić coś fajnego dla siebie to klikamy tutaj

Losowanie w poniedziałek 13.06.2016r o 12:00
LexonStore - Mirki, mamy dziś dla was #rozdajo co dodaje +10 do lansu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
El...

źródło: comment_cKlm5GEy7WYfvNgIaCHYRvzA4Lqdpcit.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@Mordeusz: Ale że co, #!$%@? komuś jak się ktoś zacznie śmiać ? Dlatego podkreśliłeś że masz 2 metry wzrostu ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bardziej takiemu osobnikowi dowalisz, zlewając jego bekę z góry do dołu.

Prawde mówiąc, sam kiedyś nie mogłem zrozumieć chodzenia z czymś takim, ale czasy się zmieniają, a kieszenie w spodniach są co raz mniejsze...

Tych "torebek" jest coraz więcej na ulicach. Ciężko
  • Odpowiedz
Ale że co, #!$%@? komuś jak się ktoś zacznie śmiać ? Dlatego podkreśliłeś że masz 2 metry wzrostu ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@taajniak: Przeciwnie, prokurator lub sędzia na mój widok dowaliliby mi jak sądzę maksymalną karę, gdybym na kogoś podniósł rękę. Ale instynkty działają i wiem, że jak stoję, ludzie czują się koło mnie niekomfortowo i raczej nie zaczepiają, chociaż się gapią.
  • Odpowiedz
@LexonStore: Noszę coś podobnego, tylko ze skóry. Nazwa oficjalna stosowana w moim otoczeniu to "pedałka". Fajne bo wygodne, mieści się portfel, telefony, kindel i wszystkie klucze. Kiedyś nosiłem wszystkie te graty po kieszeniach, ale przy obecnych rozmiarach portfela z masą plastikowych kart czy telefonu wielkości książki to już nie sprawdza się.
@Mordeusz: Wszystko zależy co nosisz. Jak porządną ładną i solidną pedałkę która pasuje to wyglada to dobrze.
  • Odpowiedz
Przyda się. Miałem już kilka takich. Rzeczywiście ludzie czasem się podś#!$%@?ą jak w komentarzach wyżej, że chodzę z torebką, ale tylko bliscy znajomi.


@Mordeusz: a jak wypadasz w rankingu Jacykowa?
  • Odpowiedz
Mam 2 metry wzrostu, bujny zarost, nie jestem suchoklatesem. Zapraszam do śmiania mi się w twarz na ulicy, że chodzę z torebką :)


@Mordeusz: Mam 175cm i też mam taką "torebkę" i w sumie nikt się nie śmiał mi w twarz bo może w sumie ludzie widzą, że to jednak nie jest torebka.

Ty masz jakiś problem koleś skoro musisz się posłużyć wzrostem żeby nikt ciebie nie wyśmiał. Byłbyś pierwszą
  • Odpowiedz