Wpis z mikrobloga

@robertt1969: moja córka Paulina jest na finiszu licencjatu...jeszcze tylko ustny angielski i obrona pracy....nawet nie wiecie co to dla nas za radość....mimo tak poważnej choroby dziewczyna ciężko pracuje i prze do przodu.... macie w tym swój udział...dzięki Wam możemy ją leczyć i rehabilitować( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pomagamypaulinie #pomagajzwykopem #wykop #robertt1969
http://paulina-komarnicka.mastech.vot.pl/o-paulinie/
  • 21
@laptop_marki_samsung: źle mi z tym, że odpisuję poważnie na prawdopodobne heheszki, no ale odpiszę ( ͡° ͜ʖ ͡°) to nie jest żaden wymóg związany z systemem bolońskim czy coś. Przykładowo na UW uchwała mówi, że trzeba zdać B2 przed końcem III roku, i choć w programach rzeczywiście egzamin umieszcza się zazwyczaj na II roku, to jest co najmniej kilka sposobów, żeby przenieść to bezboleśnie na rok III.
@robertt1969: zajebiście :). Ostatnio mam naprawdę dołujące przejścia, ale gęba mi się cieszy jak czytam takie wiadomości :).

@HackTheGibson: pomagamy i pomożemy :). Chyba jeszcze zbiórki na koleżankę nie było? Nie pamiętam, bo sporo tych akcji tu ostatnio, a przyznam się szczerze, że staram się zrobić jakiś przelew, nawet jakiś mały, na większość z nich i po prostu nie pamiętam czy na tego różowego (imienia chyba nikt nie podał) już