Wpis z mikrobloga

@CCTVm8: Fajnie że Ci się chciało, ale jednak uważam, że przesadziłeś ( ͡° ʖ̯ ͡°) Na zdjęciu po lewej może faktycznie troszkę za chudy, ale wystarczyło niewiele byś wyglądał dobrze (właściwie idealnie), a teraz to przegiąłeś w drugą stronę i imo zbyt fajnie to nie wygląda ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale skoro Tobie się podoba to okej, bylebyś nie wstrzykiwał sobie w
  • Odpowiedz
@CCTVm8: ale po co to wszystko ?? wyglądasz jak kloc, zwal trochę tłuszczu, zrób rzeźbę. Będziesz fajnie wyglądał. Bez urazy ale mam takich kumplów w robocie, no fakt kawał z nich chłopa, ale pytam się po co ??
  • Odpowiedz
@CCTVm8: przecież to zupełnie inni ludzie na zdjęciach. Popatrzcie sobie na uszy czy brwi chociażby... Ćwiczę od niemal 25 lat ale uszy jakoś nie przykleiły mi się do czaszki
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@lady_katarina D--a spoko, dopoki samo puchnie.

@mariusz_and Dla sportu, rozwijania samego siebie, radosc daje mi wyciskanie, a za tym juz samo idzie rosniecie.

@yahoomlody Proste, redukcji bedzie 4-5 miesiecy , ostrej. Efekt bedzie b---a. Wszyscy mysla ze ja taki zostane, a ja sie robie po to zeby bylo co wycinac ( ͡
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Larkin21 ja nie znaju, nie ogladam na YT filmikow o silowni, nie mam kolegow koksow, w sumie nie mam wogole kolegow ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) A co mowi ?
  • Odpowiedz
@Bambro:

umięśniony koleś podoba się większości kobiet

umięśniony tak, zalany fatem nie.
Przy czym zauważyłem, że największej liczbie kobiet podoba się sylwetka atletyczna, a nie koksa-kulturysty, a tym bardziej nie koksa-gumbasa.
Atletyczna to jest mniej więcej taka: wzrost w cm - 100 przy 8-12% BF. Czyli jak ktoś ma na przykład 185 cm wzrostu, to będzie 85 kg wagi, z czego 6-10kg to fat. Tutaj jest oczywiście pewien margines, tak do maks opór 20%, czyli dla osobnika o tym samym wzroście to już będzie 100 kg wagi maks. Ale wtedy już jest to człowiek dzik, a im więcej mięśnia tym bardziej podoba się to innym mężczyznom (no homo, tylko szacun), a co raz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@frankizaw Taka fota, moze wrzuce cos z treningu jak licze sobie miesnie barkow ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Donuts Dieta 3500kcal, wysoko weglowodanowa, bo masa, wiec wegle i proteiny, niska zawartosc tluszczow. Zaczynalem od 2400
  • Odpowiedz
@Ch-jogromPL: 8-10 % to optymistyczna wersja do utrzymania przez cały rok. A masę to można zaczynać nawet od 15%, wiadomo lepiej jak najniżej tłuszcz. Poniżej 8 trzymać rok, jest forma ale to już jest wyniszczające dla organizmu, procesy hormonalne, samopoczucie itp... Na redukcji spadnie Ci trochę mięcha razem z tłuszczem. Piszesz też, że przybrałeś z 20 kg w 5 miesięcy, od jakiej wagi? jak długo ćwiczysz?
  • Odpowiedz