Wpis z mikrobloga

via Android
  • 2
@Ch-jogromPL Bodyfat 24%, stosunkowo malo, ale duzo wody mnie podlalo bo kreatyna robi swoje.

@stan-tookie-1 Pasja, cwicze sobie tak o po pracy. Traktuje to jako rozrywke, sposob na spedzanie czasu i po prostu wizualnie chce sobie tak wygladac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CCTVm8: dobrze - potrzebujemy gumbasów/żołnierzy - ktoś wami tępaki musi kierować jak wam mózgi i fiutki poznikały

dam ci 10zł na godzine za stanie na bramce, możesz też dwie tony na siłce przerzucić synku
  • Odpowiedz
osobiście nigdy chyba nie pojmę, co kieruje facetami, którzy tak robią.


@chromatografia: Ale co konkretnie? Chcą wyglądać lepiej w swoich oczach? Chcą być silniejsi, sprawniejsi, wytrzymalsi? Dla mnie to całkiem zrozumiałe...
  • Odpowiedz
Chcą wyglądać lepiej w swoich oczach?


@rdza: No właśnie nie wiem, czemu według wielu facetów taki wygląd uznawany jest za lepszy... Z mojego punktu widzenia jest dokładnie odwrotnie.
Ale nie muszę przecież tego rozumieć, różne są gusta. Ważne, że zainteresowany jest z siebie zadowolony.
  • Odpowiedz
No właśnie nie wiem, czemu według wielu facetów taki wygląd uznawany jest za lepszy...


@chromatografia: Myślę, że przeciętny facet patrząc na warstwy makijażu u niektórych dziewczyn ma podobne przemyślenia:)
  • Odpowiedz