Wpis z mikrobloga

@CCTVm8: szacun, ja robie mase w zime, i wiadomo - lato redukcja i tak sie zastanawiam jak mozna tak zmasowac :D mi sie udaje o 10 kg. a potem ile bym nie jadl stoje w miejscu :) gratulacje, naprawdę kozacka zmiana. ale byś mógł trochę zredukowac :P
  • Odpowiedz
@CCTVm8: ulałeś się jak świnia, i wszystko z ciebie zejdzie po przestaniu przyjmowania suplementacji. Zredukuj się gdzieś do 85 i 15% bodyfatu + waskularyzacja i będzie git :D
  • Odpowiedz
No właśnie nie wiem, czemu według wielu facetów taki wygląd uznawany jest za lepszy... Z mojego punktu widzenia jest dokładnie odwrotnie.


@chromatografia: ale wiesz że faceci nie robią tego dla jednej laski tylko dla siebie? Poza tym fakt jest taki że umięśniony koleś podoba się jednak większej ilości kobiet :P
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Chandler_Bing Dzieki, ale za 10 to ja Ci nawet na wiejska impreze nie pojde stac, szkoda mi stoleczka w firmie dla mordobicia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Ch-jogromPL Mam wydruki z wagi elektrycznej, 21% wydruk z 01.06. Po za tym nie podobaja mi sie kaloryferki ( ͡° ʖ̯ ͡°) 7 Lat doswiadczenia na silowni, specjalizacje w dietetyce Brata i poznanie organizmu pozwolilo mi wyeliminowac wszyatkie bledy poczatkujacego. Podstawa Dieta, trening, potem suple. A ze dieta dopieta na 100%, wiem i widze ze rosne jak trzeba. Brzucha nie widac dalej, lekko zalana klata, bez duzych defektow.

@fenixon Gruby tzn? Bo w pasie mam 100, w klacie
  • Odpowiedz