Wpis z mikrobloga

Wszystko leci schematem. Ja nie polecam. Jedyny plus to troche przepisów dostajesz, jak cos fajnie przygotować, ale równie dobrze możesz je sam znalezc.
Jak nie masz chwilki czasu na ułożenie planu, to masz czas żeby iść w ogóle trenować? FBW + kurczak, ryż, jajka,ser żółty,wiejski czasem wołowina,schabik +odżywka białkowa+kreatyna mono
@SaCyckiJestOkejka: moj znajomy korzystał.

Jak zobaczylem jego plan i diete to sie za glowe zlapalem.
Jakis split over 9k cwiczen angazujacych pojedyncze miesnie, a dieta to 5 posiłków wymagajacych 30 min przygotowania z produktow, które raz zakupione beda schodzic z lodowki miesiac.

generalnie pewnie kazdemu wciskaja to samo za gruby hajs, ale niech sie zainteresowany @vLeg3nd wypowie
@SaCyckiJestOkejka: @Bobikkv7: @Radkovich: @Wazzzup: @Tofinen: @DestroDevil: Jeśli jesteś kompletnie zielony, na siłowni byłeś kilka razy w życiu, nie masz pojęcia o tym ile i czego powinieneś jeść oraz jakie ćwiczenia powinieneś wykonywać - polecam. Ja byłem w takiej sytuacji, a dodatkowo nie miałem czasu na czytanie i zgłębianie tematu diety i treningów. Po prostu zapłaciłem komuś, a ktoś zrobił to za mnie. Ja tylko wykonywałem powierzony