Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę...
Wchodzi mi koleś do Ubera. Wiek koło 35, fryzura a la lata 20ste, żelik, z trudem wyhodowana broda, lakiereczki - jednym słowem moda z żurnala w pełni. Wchodzi i gada przez ajfona sześć es be plus. Oczywiście przez złotego (musi być złoty, bo jak wydajesz #!$%@? za dużo kasy na modny telefon to chcesz, żeby inni to docenili i pozazdrościli).
Więc wchodzi i nawija:
"W sobotę byłem w tym klubie i głes łat? Lajn był tak długi, że kończył się arałnd de korner! Serjusli! Normalnie jak anoder najt! Był trochę disapojtment przez ten łejting ale się opłacało, bo party było bezbłędne, normalnie magnificent..."
Tu przestałem słuchać gdyż dostałem raka i umarłem. Mój rak słuchał jednak dalej... On też dostał raka i umarł...
#!$%@? no nie wiem co jest nie tak z takimi ludźmi? Korpo-pranie czachy? Lobotoma w młodym wieku? Tata za szybko wyjął pindola z mamusi? A może wchodził mu do badruma podczas kapieli?
Nie wiem.
Nie chcę wiedzieć.
Chciałbym tylko, żeby w piekle było speszal plejs dla takich dikhedów.

#rakcontent #truestory #uber
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fakkir: Ale mnie #!$%@?ą ludzie którzy myślą, że jeśli ktoś kupuje iphone-a to dla lansu. Dzieci, dorośnijcie. Ja i większość tych, którzy go posiadają kupują go ze względu na niezawodność i jakość wykonania. Już prędzej mati kupujący najnowszego flagowca samsunga kupuje dla szpanu żeby się pochwalić ile ma rdzeniuf i ramu. A to, że nie przekłada się to na działanie to nieważne. #buldupy #iphone
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@M4ks Jak byś czytał że zrozumieniem to byś zobaczył, że we dupie mam ajfona. Chodziło mi o konkretny typ człowieka. Widzę, że skoroś taki wrażliwy, to pewnie blisko ci do tego pana, albo identyfikujesz się z nim na podstawie modelu telefonu, co już w ogóle byłoby debilne...
  • Odpowiedz
@Fakkir: typ człowieka ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakbyś go nie lubił za ajfona to powiedzmy, ze rozumiem, no ale niektórym niewiele wystarczy jak widać.
To tak jak "stare baby" oburzone, ze młodzi seks uprawiają i im dobrze, a one tak nie mogą wiec wszyscy sa #!$%@? i w ogóle skandal.
  • Odpowiedz
@Fakkir: nie przejmuj sie, od tego jest wykop zeby wylewać frustracje ze ktoś ma czelność byc inny.. Po to tutaj wchodzimy przecież.
  • Odpowiedz
@Fakkir: @nawrocony_leming: ja raz kupiłem maca i nigdy nie kupię już peceta bo tk wyrzucanie hajsu w błoto płacisz za #!$%@? system w którym interfejs jest tak nieintuicyjny że masakra. Nie da się wygodnie dotrzeć wszelkie bez instalowania dodatkowych aplikacji i dodatkowo nie obszarów roboczych ani sensownego basha
  • Odpowiedz
@M4ks: Bo tak jest. Chcialem kiedys nawet jednego kupic, ale przeczytalem w kontrakcie, ze zakupowi ajfona musi towarzyszyc uroczyste zapinanie w dupala. Grzecznie wiec podziekowalem, ale co kto lubi.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz