Wpis z mikrobloga

#wychodzimyzprzegrywu

Dzisiaj pierwszy dzień detoxu od #wykopjointclub... W ciągu ostatniego roku, nie paliłem tylko 3 dni. Średnio zchodzi 30zł/dzień. Teraz 40/dzień bo nie biorę już 0,7 za 30 ale 1 za 40.

Ostatni raz zapaliłem bongo wczoraj o 23... aktualnie zaczyna włączać mi się jakaś delirka czy #!$%@?, dreszcze. Właśnie wróciłem z pracy, nie było kiedy szybciej o tym myśleć. Teraz ciśnienie rośnie...

Oby wytrzymać 3 dni, potem już z górki. Lecz pierwsze 3 dni to #!$%@? wchodzenie pod Mount Everest zimą w szortach i sandałach.

Pamiętajcie... #narkotykizawszespoko jednak nie zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Spoko sport, ale nie gdy ma się problemy... bo wtedy jak z alkoholem. Człowiek "spala" smutki. Z czasem smutki są mocniejsze, więc trzeba więcej zielonego. Smutki się skończyły a tu nagle okazało się że "trzeba" dziennie zapalić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie polecam.

Palę już 7 lat w sumie.

#gorzkiezale
Pobierz Qontrol - #wychodzimyzprzegrywu

Dzisiaj pierwszy dzień detoxu od #wykopjointclub.....
źródło: comment_UG0sKkZIeSHb8aj1HiT6IXlBcM64SD0b.jpg
  • 21
@Pan_wskazowka: Chociaż... były momenty że gdy byłem "trzeźwy", to to było dla mnie coś nie normalnego. Normalną świadomością był stan po zapaleniu. Nie mam aktualnie tak że zapalę pół grama sam na raz i leżę nie przytomny... normalnie rozmawiam, mogę na rowerze jechać prosto, skakać cokolwiek mi nie powiesz. Zrobię jak by nigdy nic.
Jedyne dla czego chcę przestać palić nie jest moje zachowanie po zapaleniu. Bo nawet oczu już nie mam czerwonych po spaleniu całego grama w pół h. Lecz o kasę... nie da sie tak żyć dlugo :/
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Zbyt dużo dyfuzorów. Efekt końcowy... za słabe. Za dużo mocy zostaje w wodzie. Choć być może to tylko efekt placebo. Bo dymu w smaku nie czujesz praktycznie wcale. Wiec człowiekowi może się wydawać że jest słabsze, jak na codzień wali klasyczne gdzie jak strzelisz cybuch to oczy z orbit wychodzą.