Wpis z mikrobloga

@Galanek9: rozwiązywałam testy na zdamyto i zdawałam tak 2 testy na 3 rozwiązane ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale byłam dobrej myśli. Teraz przerabiam wszystkie pytania z dupy o objawach zużycia sprzęgła i dopuszczalnym zużyciu bieżnika ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@maxprojekt: jak będę chciała jechać z przyczepą to sobie sprawdzę z jaką mogę. Przyczepy nie rosną sobie o tak na trawnikach żeby je sobie brać, więc przed wypożyczeniem/kupnem przyczepy i tak będę sprawdzać z jaką mogę jechać.

A co do systemów to po kij takie pytania są w ogóle na testach? Jakie to ma znaczenie w zachowaniu bezpieczeństwa? "Warto wiedzieć", wiec znowu jak będzie mnie to interesowało to sobie to sprawdzę.
@whiteglove: możesz chwilę porobić jeszcze testy, ale pewnie już umiesz, a zjadł Cię stresik, trzeba się wyluzowac, wypij jakieś dobre winko posłuchaj dobrej muzyki lub obejrzyj sobie serial może film, albo spotkaj się ze znajomymi, polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Galanek9: problem polega na tym, że w ogóle się nie stresowałam ( ͡° ʖ̯ ͡°) w przeciwieństwie do kilku dziewczyn, które co chwilę pytały o oczywiste sprawy wytłumaczone przed chwilą dwa razy, a jedna myślała, że już nie zdała gdy skończył się próbny xD
@whiteglove: na 3pkt, bo to są pytanie wysokiego bezpieczeństwa. Systemy ESP i ASR bezpośrednio odpowiadają za bezpieczeństwo samochodu i jeśli zrównujesz pytania z ESP i ASR do pytań głupich czyli np. o tablicę rejestracyjną to znaczy, że porób jeszcze trochę testów i poczytaj książkę.