Wpis z mikrobloga

Mircy pewna znajoma z którą nie mieliście kontaktu ponad 3 miesiące i ogólnie nie jesteście super ziomkami pisze do was że będzie w waszym mieście i jest koncert i chciałaby na niego iść "i w ogóle coś poimprezować na mieście". Laska ma chłopaka, też w nieswoim mieście i widuje się z nim raz-dwa razy na miesiąc, przynajmniej wcześniej tak było. I tu pojawia się pytanie o #!$%@? jej chodzi? Bo ma tu parę koleżanek, wcześniej jak wpadała nie pisała do mnie nawet, z moim gustem muzycznym ten koncert też średnio fituje, jakoś nie kojarzę żeby dawniej na mnie leciała, ani nic takiego. Więc po co, dlaczego, o co chodzi?
#pytanie #rozowepaski trochę #podrywajzwykopem
  • 30
@ToJaZdzich Trzy miechy to nie tak dużo. Radzę się umyć na wszelki wypadek. ( ͡° ͜ʖ ͡°) I kup jej kinder niespodzankę. To zawsze działa, a jest tańsze i mniej oczywiste od kwiatów.
@Neworeah: No ale ja mam z kim segzy robić i jeśli ona np. ma plan zdradzenia swojego niebieskiego, to jestem w stanie zdobyć się na trochę altruizmu ktorego fanem nie jestem i nie robić tego niebieskiemu. Inna sprawa, że jeśli taki plan ma, to czy ja, czy ktoś inny, to i tak w końcu to zrobi.