Wpis z mikrobloga

@lifeontheline: lel a jakby zamiast niego była jakaś ładna długowłosa pani w muszelkach na biuście to byś jeszcze zdjęcia robił jak nie patrzy xDDD koleś nie molestuje tych dzieci ani nie przeciąga ich na jedyną słuszną drogę życia jako zmiennocieplny kręgowiec, tylko uczy je fajnie pływać, nawet jest bardziej zakryty niż 100% reszty niebieskich na basenie xD co ja robię na tym portalu
Gościu owszem nie robi tym nikomu krzywdy i ja np. mam #!$%@? na niego, niech się nawet za księżniczkę przebiera. Ale litości, to nie jest normalne, nie wmówicie mi tego. Tolerowanie wszystkiego przeskoczyło już granice absurdu
@lifeontheline: co za chory #!$%@?! Przeciez wiadomo ze facet nie moze byc syrena tylko trytonem ( ͡º ͜ʖ͡º)

A tak wracajac do tematu to niby nic zdroznego ani zlego nie robi, ale jednak budzi jakis taki niesmak poprostu. No i gosc mowi ze czuje sie syrena, troche jebniety :D
@lifeontheline: Jak to widziałem pierwszy raz to byłem w stanie się założyć, że gość studiuje kulturoznawstwo, socjologię czy psychologię i prowadzi jakieś badania na temat odbioru społecznego dewiacji w mediach i to taka prowokacja badawcza.

Ale widać się myliłem xD
@lifeontheline: to prawda ze jak zostaje 1 dziecko w basenie to sciaga ogon syrena i pokazuje dzieciom co ma pod nim:?
podobniez kilka dzieci go pytalo :
-syren a co masz pod ogonem?
-pokaze wam dzieci jak wasi rodzice pojda cos zjesc

to chore
@frogfoot: Od jutra będę koniem arabskim i #!$%@? komu do tego, mogę żyć jak chce. Kiedyś za takie schizy #!$%@? do ośrodka zamkniętego, bo pełno tam napoleonów czy innych hitlerów, a w dzisiejszych czasach całkowite #!$%@? umysłowe przez lewice jest bardzo popierane, a normalność to "faszyzm i #!$%@?". Wszystkich co to akceptują powinni zostawić na obserwacji psychiatrycznej.