Wpis z mikrobloga

@Zwanek: P---s to nasz 'miecz na tej wojnie' ;D nie dziwię się facetom z małymi penisami, że mają na tym punkcie kompleks ( ͡° ͜ʖ ͡°) b---t owszem, też odgrywa swoją rolę, ale! Usta, twarz, oczy, mimika, to jest to co mnie naprawdę nakręca.
  • Odpowiedz
  • 0
P---s to nasz 'miecz na tej wojnie' ;D nie dziwię się facetom z małymi penisami, że mają na tym punkcie kompleks

@aroaro1993: Właśnie potwierdzasz moje słowa. Laski nie przykładają to tego aż takiej wagi xD
  • Odpowiedz
ten kto robił tę 'infografikę' też nie umie w rozmiary ;> czasami F jest mniejsze od D.


@factoryoffaith_: walka z wiatrakami, ile bym nie tłumaczyła znajomym, nie pisała w internetach oni i tak się nigdy NIGDY nie nauczą. co jest najgorsze - nawet w sieciówkach stanikowych ekspedientki mają wyobrażenia mniej więcej takie jak na tym obrazku i luja się znają na stanikach, chociaż jest coraz lepiej :D
  • Odpowiedz
@aroaro1993: rozmiar miseczki to tylko połowa, bo jak dziewczyna jest krucha i szczupła to D będzie malutkie, a jak jest okrąglesza (nie gruba, po prostu budowa "latynoska") to i B będzie zacne.
  • Odpowiedz
@aroaro1993:
Tylko raz zdecydowałem się pomóc w kupnie stanika mojemu różowemu, szukaliśmy odpowiedniego pierdyliard godzin :/ Powiedziałem, że nigdy więcej.
Wiem, będzie że się chwale ale dziewczyny z miseczkami większymi niż F maja straszny problem z kupnem odpowiedniego :P
  • Odpowiedz