Wpis z mikrobloga

@yahoomlody: @kws77: @welcometonhk: @sex_violence: Psy mogą żyć zdrowo na diecie wegańskiej, naukowo potwierdzone info. Tak że beka z was, bo nie macie pojęcia o czym się wypowiadacie.
Podejrzewam również, że większość wegan, którzy przygotują się do karmienia psa taką dietą, będzie go żywiła zdrowiej, niż typowy Polak sypiący karmę marki dyskont.
Inaczej jest z kotami, bo one potrzebują tauryny. Ale nie wiem, może są syntetyczne wersje tego aminokwasu,
@Kampala: No tak- można też nakarmić odpowiednim roztworem dożylnie. Ale najlepiej byłoby kupować/adoptować zwierzę roślinożerne i nie wymyślać - jest pełno do wyboru: króliki, chomiki, kawie domowe, a dla alergików np. żółwie. Właściwie to nawet nie ma obowiązku mieć zwierzaka więc w czym problem? To jest chyba logiczne, że jak nie jest się w stanie zaspokoić podstawowych potrzeb danego gatunku to się go nie bierze? To, że jest naukowo potwierdzone info
@Kampala: A ja nie mam pojęcia o psach, bo żadnego nie mam. Wiem, że karmienie kota samą karmą i to w dodatku wegańską jest nie w porządku wobec tego zwierzęcia i bym bił ludzi co odmawiają kotom mięsa. #!$%@? wielcy miłośnicy kotów co trzymają je na 15 metrach na 8 piętrze bloku i będą jeszcze je karmić warzywami. I nie istotne jest jak zajebistą karmę zrobili naukowcy w laboratoriach- ja się
bym bił ludzi co odmawiają kotom mięsa.


@sex_violence: Zesrałbyś się i potem grzecznie posprzątał.

@Smauga: Rzecz w tym, że nie możesz usprawiedliwić zabijania jednych zwierząt tym, że chcesz innym zrobić przyjemność. Prawo do życia stoi dużo wyżej niż przyjemność z ulubionych posiłków. I to nie chodzi o to, czy jest czy nie ma obowiązek przygarnięcia kota - dobrowolny weganizm do przecież tylko wstęp do praw zwierząt, które zakładają ich pełne